Кочергін забиває за «Ракув» у другому матчі поспіль (ВІДЕО)

2023-08-12 07:26 Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін продовжує демонструвати високу результативність на старті нового сезону. Учора 27-річний ... Кочергін забиває за «Ракув» у другому матчі поспіль (ВІДЕО)

Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін продовжує демонструвати високу результативність на старті нового сезону. Учора 27-річний футболіст відзначився голом за свою команду в матчі чемпіонату Польщі з «П’ястом».

Владислав Кочергін

Кочергін не потрапив до стартового складу «Ракува» на цю зустріч, але на 61-й хвилині вийшов на заміну, а за десять хвилин відправив м’яч у ворота «П’яста» ударом із меж штрафного майданчика. Завдяки голу українця рахунок у матчі став рівним, але втримати нічийний результат «Ракуву» все ж не вдалося.

Чемпіонат Польщі. 4-й тур

«П’яст» — «Ракув » — 2:1 (0:0)
Голи: Дзічек (72 пен.), Арсенич (90+4, автогол) — КОЧЕРГІН (81)

«Ракув»: В.Ковачевич, Арсеніч, Сварнас, А.Ковачевич, Берггрен, Ледеман(Кочергін, 61), Плавшич (Тудор, 61), Сореску, Зволіньскі (П’ясецьки, 71), Новак (Цебуля, 46), Кіттель (Карлос, 46).

Додамо, що Кочергін забиває за «Ракув» у другому матчі поспіль. Минулого вівторка українець розписався у воротах кіпрського «Аріса» в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. Загалом же нападник у новому сезоні забив уже три м’ячі.