Арсенал — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 17:05 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Ноттінгем Форест (Англія).

Арсенал - Ноттингем Форест - 2:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Ноттингем Форест - 2:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Арсенал (Лондон) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:1 (2:0)
Голи: Е. Нкетія (26), Б. Сака (32) — Т. Авоні (82)

Предупредження: Ола Айна (28), Тімбер (45+5), О. Мангала (81), Вайт (90+3)

Огляд матчу Арсенал — Ноттінгем Форест:

«Арсенал» здобув перемогу в довгоочікуваному поєдинку з «Ноттінгем Форест» у Прем’єр-лізі з рахунком 2:0 у перерві та 2:1 в основний час. Матч проходив на легендарному стадіоні «Емірейтс», створюючи напружену атмосферу для вболівальників обох команд. На початку гри «Арсенал» продемонстрував своє прагнення до домінування і не пошкодував часу на те, щоб опинитися у воротах. На 26-й хвилині натовп вибухнув, коли Едді Нкетіа забив чудовий гол, вивівши «Арсенал» у лідери з перших хвилин. Клінічна гра Нкетіа продемонструвала його майстерність як нападника, залишивши захист «Ноттінгем Форест» приголомшеним. «Ноттінгем Форест» швидко зрозумів, що потрібно відповідати, але його зусилля були зустрінуті з деякою обережністю: О. Айна отримав жовту картку на 28-й хвилині, що додало їм проблем. «Арсенал» скористався труднощами суперника, і на 32-й хвилині Букайо Сака ефектним голом подвоїв свою перевагу. Холоднокровність Саки у штрафному майданчику була гідна похвали, він не залишив воротареві «Ноттінгем Форест» жодного шансу на порятунок. Ближче до перерви напруга в матчі зросла, і він став більш напруженим. Перед самою перервою гравець «Арсеналу» Дж. Тімбер був попереджений жовтою карткою, що додало до низки дисциплінарних порушень у матчі. Повівши в другому таймі з рахунком 2:0, «Арсенал» закріпив свою перевагу і націлився на впевнену перемогу. У другому таймі обидві команди провели тактичні заміни, прагнучи переломити хід матчу на свою користь. На 50-й хвилині Дж. Тімбер у складі «Арсеналу» змінив Т. Томіясу, сподіваючись зміцнити оборонну лінію. На 71-й хвилині «Ноттінгем Форест» пішов за прикладом «Арсеналу», замінивши Данило на Т. Авонійї, що дало змогу посилити атакувальні можливості. У завершальній стадії гри обидві команди боролися за контроль над серединою поля.

На 72-й хвилині «Ноттінгем Форест» провів другу заміну, випустивши Н. Вільямса замість О. Айни. Арсенал відповів швидко, замінивши на 73-й хвилині Е. Нкетіаха на Л. Троссарда. Заміни привнесли в гру нову енергію і призвели до захопливих моментів на полі. На 80-й хвилині «Ноттінгем Форест» зробив третю заміну, ввівши в гру А. Елангу замість Б. Джонсона. Цей тактичний хід свідчив про прагнення «Ноттінгем Форест» зрівняти рахунок і врятувати позитивний результат матчу. Однак гра прийняла новий оборот: на 81-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ноттінгем Форест» О. Мангала, що ще більше підірвало їхні шанси на успіх. Проте «Ноттінгем Форест» пішов уперед і зумів відігратися на 82-й хвилині завдяки голу Т. Авонії. Гол Авонії надав гостям нову надію і дав уболівальникам привід для радості на останніх хвилинах матчу. У міру наближення до фінального свистка обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись вплинути на хід гри. На 86-й хвилині «Арсенал» випустив Габріеля замість Г. Мартінеллі, а на 90-й хвилині «Ноттінгем Форест» замінив Дж. Ворралла на К. Вуда. Вуда. Миттю пізніше «Ноттінгем Форест» зробив останню заміну: О. Мангала замінив К. Куяте. На завершення матчу гравець «Арсеналу» Б. Вайт отримав жовту картку на 90-й хвилині, поповнивши тим самим список дисциплінарних порушень у матчі. Незважаючи на всі зусилля «Ноттінгем Форест» зрівняти рахунок, «Арсенал» вистояв і здобув важку перемогу з рахунком 2:1. Матч між «Арсеналом» і «Ноттінгем Форест» продемонстрував непередбачуваність і азарт футбольної Прем’єр-ліги. Обидві команди вели запеклу боротьбу, демонструючи майстерність, рішучість і тактичну дисципліну. Стадіон «Емірейтс» вкотре виявився фортецею для «Арсеналу», який успішно захистив свою перевагу та виборов три важливі очки в боротьбі за успіх у чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Арсенал, Ноттінгем Форест — Шеффілд Юнайтед.