Шеффілд Юнайтед — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 19:02 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Шеффилд Юнайтед - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Одсонн Едуард (50)

Предупредження: W. Osula (16), A. Ahmedhodzic (57), A. Slimane (86)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Кр-л Пелас:

«Кристал Пелас» у впертій боротьбі здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» у матчі Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн». У цьому матчі обидві команди билися одна з одною, але перемога з рахунком 1:0 дісталася «Кристал Пелас». Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, обидві команди ніяк не могли влучити у площину воріт. Захист «Шеффілд Юнайтед» тримався впевнено, не даючи «Кристал Пелас» реальних шансів вийти вперед. Однак це було лише питання часу: на 50-й хвилині Одсонн Едуард, гравець «Кристал Пелас», зумів переломити хід зустрічі. Французький нападник, продемонструвавши свою високу кваліфікацію, спокійно переправив м’яч повз воротаря «Шеффілд Юнайтед», чим викликав захоплення вболівальників. Розчарування «Шеффілд Юнайтед» стало проявлятися в тому, що вони отримали цілий шквал жовтих карток за гру. На 16-й хвилині був попереджений Віллі Осула, а на 57-й хвилині — Асмір Ахмедходжич. Дисциплінарні проблеми господарів поля погіршували їхнє становище, ускладнюючи атаку у відповідь. Коли гра висіла на волосині, «Шеффілд Юнайтед» зробив потрійну заміну на 80-й хвилині.

Джона Робінсона, Антоніна Слімана і Кріса Бешема замінили відповідно Абдулкерім Слім Сліман, Віктор Соуза і Яссер Ларусі. Клинки" сподівалися, що свіжі сили допоможуть їм врятувати очко, але наприкінці матчу спалахнули емоції, і на 86-й хвилині Сліман отримав ще одну жовту картку. Розчарування гравців «Шеффілд Юнайтед» було очевидним, оскільки вони відчайдушно намагалися відігратися. В останній спробі врятувати матч «Шеффілд Юнайтед» зробив дві пізні заміни. На 87-й хвилині замість травмованого Антуана Брукса в гру вступив Бен Осборн, а потім Брайтон Траоре замінив Аарона Хекфорда. На жаль для господарів поля, їхні пізні спроби не принесли результату: «Кристал Пелас» утримав свою перевагу і завоював усі три очки в гостях. Ця перемога показала їхню стійкість і вміння досягати результату. З іншого боку, «Шеффілд Юнайтед» буде розчарований результатом, незважаючи на всі зусилля. Тепер обидві команди будуть перебудовуватися і аналізувати свої дії напередодні наступних матчів. «Шеффілд Юнайтед» прагнутиме відігратися і поліпшити своє становище, а «Кристал Пелас» сподівається закріпити цей результат і продовжити позитивну динаміку в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Шеффілд Юнайтед, Кр-л Пелас — Арсенал.