Марсель — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 20:05 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Реймс — 2:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Реймс (Франція).

Марсель - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Реймс - 2:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Марсель (Франція) — Реймс (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Аззедін Оунаї (23), Vitinha (73) — Дж. Іто (10)

Попередження: Маршалл Мунеці (36), J. Вілсон-Есбранд (45+2), A. Richardson (57), Ренан Лоді (59)

Огляд матчу Марсель — Реймс:

У захопливому поєдинку Ліги 1 марсельський «Олімпік» зустрівся зі «Стад Реймс» на легендарному стадіоні «Оранж Велодром». Матч став захопливим за напруженням пристрастей, майстерністю і цілеспрямованістю обох сторін і завершився з рахунком 2:1 на користь «Марселя». Гра розпочалася з раннього прориву «Реймса»: на 10-й хвилині Дзюнья Іто скористався можливістю і вивів свою команду вперед. Однак «Марсель» швидко знайшов у собі сили, і на 23-й хвилині Амін Унаї зрівняв рахунок, чим невимовно порадував господарів поля. Незабаром на полі спалахнула буря, і на 36-й хвилині Морган Мунетсі отримав жовту картку за «Реймс». Незабаром після цього на 39-й хвилині гол у ворота «Реймса» було скасовано, що позбавило команду шансів повернути собі лідерство. Перший тайм закінчився в напрузі, оскільки перед самим свистком жовту картку отримав і гравець «Реймса» Ж. Вільсон-Есбранд. У другому таймі обидві команди провели тактичні заміни, намагаючись отримати перевагу. На 51-й хвилині Марсель ввів у гру Ф. Р. Муге замість І. Сарра.

Муге замість І. Сарра, а Реймс перед годинниковою позначкою ввів у гру А. Річардсона, замінивши його на Т. Теума. На 60-й хвилині «Реймс» оновив склад, замінивши О. Діакіте на А. Саламу, а Р. Хадру на К. Накамуру, «Марсель» пішов за прикладом, замінивши на 67-й хвилині І. Ндіайє на П. Аубамейяна і В. Ронж’є на Ж. Верету. Заміна, схоже, принесла свої плоди: на 73-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки вдалому голу Вітінью. На 80-й хвилині «Реймс» зробив останню заміну: В. Атангана Едоа замінив М. Мунетсі, а Т. Куду — Ж. Вілсон-Есбранда. У відповідь «Марсель» зробив четверту і п’яту заміни: на 83-й хвилині М. Гуендузі замінив А. Унаї, а А. Харіт — Вітінью. Після свистка на перерву «Марсель» святкував важку перемогу. Матч продемонстрував змагальний характер футбольної Ліги 1: обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість протягом усіх 90 хвилин. Стадіон «Оранж Велодром» став гідним фоном для захопливого поєдинку, і вболівальники стали свідками незабутнього протистояння двох запеклих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Марсель, Реймс — Клермон.