Довбик забив дебютний гол за «Жирону». З передачі Циганкова (ВІДЕО)

2023-08-12 20:39 Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик сьогодні відзначився дебютним голом за свою нинішню команду. Артем Довбик ... Довбик забив дебютний гол за «Жирону». З передачі Циганкова (ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик сьогодні відзначився дебютним голом за свою нинішню команду.

Артем Довбик (праворуч) у матчі з "Реал Сосьєдадом"

26-річний футболіст потрапив у заявку «Жирони» на матч 1-го туру чемпіонату Іспанії з «Реал Сосьєдадом», на 64-й хвилині вступив у гру, а за вісім хвилин по тому відправив м’яч у ворота суперника. При цьому гольовою передачею на Довбика відзначився ще один український легіонер «Жирони» Віктор Циганков.