Ньюкасл — Астон Вілла — 5:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 21:36 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Астон Вілла — 5:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Ньюкасл - Астон Вилла - 5:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Астон Вилла - 5:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Ньюкасл (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 5:1 (2:1)
Голи: Сандро Тоналі (6), Ісак (16), Ісак (58), К. Вілсон (77), Харві Барнс (90+1) — Діабі (11)

Попередження: Дуглас Луїс (6), Дінь (32), Ботман (45+9), Е. Мартінес (45+9), М. Кеш (48), Ентоні Гордон (53), Бруно Гімарайнш (67), Сандро Тоналі (90+2)

Огляд матчу Ньюкасл — Астон Вілла:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» продемонстрував свою майстерність в атаці, здобувши переконливу перемогу над «Астон Віллою» з рахунком 5:1. Матч розпочався на ура, і, незважаючи на перший переляк, господарі поля довели свою силу і вийшли переможцями. Рахунок 2:1 у перерві поклав початок захопливому другому тайму, в якому «Ньюкасл» продовжував домінувати. Початок матчу пройшов в активній боротьбі, обидві команди прагнули справити враження з перших хвилин. Уже через шість хвилин після початку матчу гравець «Астон Вілли» Дуглас Луїс отримав жовту картку, задавши тон фізичному протистоянню. Незабаром послідував чудовий гол гравця «Ньюкасла» С. Тоналі, і «Астон Вілла» поступилася одним м’ячем, але на 11-й хвилині гості швидко зрівняли рахунок завдяки голу М. Діабі. Гра була рівноважною, але у гравця «Ньюкасла» А. Ісака були інші плани. На 16-й хвилині він забив гол і допоміг своїй команді повернути лідерство. У матчі не обійшлося без замін: на 31-й хвилині «Астон Вілла» випустила на поле Т. Мінгса замість П. Торреса. Через хвилину Л. Дінь був вилучений з поля, що ще більше погіршило становище «Астон Вілли». Ближче до перерви напруга в команді зросла, оскільки Е. Мартінес і С. Ботман з «Астон Вілли» і «Ньюкасла» отримали жовті картки.

Другий тайм почався з моментальної заміни, коли «Астон Вілла» зробила другу заміну, замінивши Л. Бейлі на Ю. Тілеманса. Однак «Ньюкасл» продовжував домінувати. На 58-й хвилині А. Ісак забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Ньюкасла» до 3:1. У пошуках порятунку «Астон Вілла» замінила Дж. Макгінна на Дієго Карлоса на 64-й хвилині. Але їхні зусилля виявилися марними, бо на 67-й хвилині Б. Гімараєш отримав жовту картку. Гімараєш отримав жовту картку за гру «Ньюкасла». Незабаром після цього «Ньюкасл» зробив дві швидкі заміни: на 68-й хвилині К. Вілсон замінив А. Ісака, а Х. Барнс — А. Гордона. Домінування «Ньюкасла» проявилося на 77-й хвилині, коли К. Вілсон забив четвертий гол, залишивши захист «Астон Вілли» в шоці. Наприкінці зустрічі обидві команди провели чергові заміни: на 85-й хвилині С. Лонгстафф замінив Б. Лонгстафф замінив Б. Гімараеша у складі «Ньюкасла», а Дж. Мерфі вийшов замість М. Альмірона. «Астон Вілла» спробувала відігратися, але заміни не змогли переломити ситуацію. На 90-й хвилині Е. Андерсон був замінений на С. Тоналі, що стало останньою заміною в матчі. З фінальним свистком «Ньюкасл» відсвяткував вражаючу перемогу з рахунком 5:1, викликавши радість своїх уболівальників. Це був матч, у якому «Ньюкасл» продемонстрував свою майстерність в атаці, залишивши «Астон Віллі» привід для роздумів. Результат підтвердив позицію «Ньюкасла» як грізної сили в Прем’єр-лізі, продемонструвавши здатність знищувати суперників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Ньюкасл, Астон Вілла — Евертон.