Лас-Пальмас — Мальорка — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 22:34 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Мальорка — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Лас-Пальмас - Мальорка - 1:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Мальорка - 1:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: J. Вієра (29) — Антоніо Райлло (70)

Предупредження: Копете (28), Кір’ян (39), Омар Маскарелл (53), E. Loiodice (84), A. Лемос (84)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Мальорка:

Нещодавно на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія» відбувся довгоочікуваний матч Лас-Пальмас і Мальорки в рамках Ла Ліги. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Лас-Пальмаса», але матч завершився внічию 1:1. Розглянемо докладніше ключові події та заміни, що відбулися під час цього захопливого поєдинку. На 28-й хвилині матчу гравець «Мальорки» Х. Копете отримав жовту картку за необережний підкат. Уже за хвилину у ворота «Лас-Пальмаса» було призначено пенальті, який успішно реалізував Х. Вієра, вивівши свою команду вперед. По ходу першого тайму напруга наростала, і на 39-й хвилині жовту картку отримав Кіріан з «Лас-Пальмаса». Потім на 41-й хвилині стався драматичний момент, коли у ворота «Мальорки» було призначено пенальті. Однак В. Мурікі не зміг реалізувати цей шанс, пробивши повз ціль. Другий тайм розпочався з двох швидких замін у складі «Мальорки». Г. Гонсалес замінив С. Дардера, а Х. Копете вийшов замість А. Райо. На 53-й хвилині гравець «Мальорки» О. Маскарель отримав жовту картку, що ще більше загострило обстановку.

На 60-й хвилині «Мальорка» провела ще дві заміни: О. Маскареля замінив С. Коста, а А. Ндіайє поступився місцем К. Ларіну. Лас-Пальмас відповів першою заміною на 64-й хвилині, коли Д. Сінкгравен був замінений на С. Кардону. Миттю пізніше «Лас-Пальмас» зробив ще одну заміну: на 65-й хвилині М. Кардона замінив Муніра Ель-Хаддаді. На 70-й хвилині «Мальорці» вдалося зрівняти рахунок, коли А. Райо влучив у сітку, зрівнявши рахунок. Ближче до кінця матчу «Лас-Пальмас» отримав дві жовті картки поспіль. А. Лемос та Е. Лойодіс були покарані на 84-й хвилині. У заключній стадії гри обидві команди провели чергові заміни. У складі «Мальорки» з’явився М. Морланес, який на 85-й хвилині замінив Х. Льябреса. Водночас у «Лас-Пальмаса» Кіріан був замінений на О. Мфулу. У підсумку обидві команди так і не змогли домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 1:1. Це був напружений поєдинок з великою кількістю драматичних моментів, включно з пропущеними пенальті, жовтими картками і кількома стратегічними замінами. Футбольні вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі між цими командами Ла Ліги, сподіваючись на ще один захопливий і напружений поєдинок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Лас-Пальмас, Мальорка — Вільярреал.