Брест — Ланс — 3:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 16:02 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Ланс — 3:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Ланс (Франція).

Брест - Ланс - 3:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Ланс - 3:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Брест (Франція) — Ланс (Франція) — 3:2 (1:2)
Голи: дель Кастільо (45+2), Лала (56), дель Кастільо (87) — Ф. Сотока (11), Д. Мачадо (22)

Попередження: П’єр Ліс Мелу (35), Ліліан Брассьє (45+4), Ф. Сотока (49), Факундо Медіна (52), Самба (86)

Огляд матчу Брест — Ланс:

У напруженому і захопливому матчі «Стад Брестуа 29» здобув перемогу над «Ленсом» з рахунком 3:2 у поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле». Гра була наповнена моментами хвилювання, драматизму і майстерності, тримала вболівальників у напрузі від початку і до кінця. Початок матчу був запальним, обидві команди з перших хвилин продемонстрували свої атакувальні наміри. Уже на 11-й хвилині «Ленс» пролив першу кров, коли Ф. Сотока ударом з лінії штрафного вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників. Цей гол став тривожним сигналом для «Стад Брестуа 29», який швидко перебудувався і спробував чинити опір. Однак «Ленс» продовжував домінувати і подвоїв свою перевагу на 22-й хвилині. Д. Мачадо, скориставшись помилкою в обороні, забив чудовий гол, залишивши збентеженим захист «Стад Брестуа 29» та спантеличеними вболівальників. Відігратися «Стад Брестуа 29» вдалося на 35-й хвилині, коли П. Ліс-Мелу отримав жовту картку за грубий фол. Штрафний удар, що послідував за цим, був майстерно виконаний Р. Дель Кастільйо, який, проявивши самовладання і точність, переправив м’яч повз воротаря «Ленса», скоротивши відставання до 2:1. Незадовго до свистка на перерву «Стад Брестуа 29» було призначено пенальті.

Р. Дель Кастільо, який кілька хвилин тому зрівняв рахунок, вийшов на ударну позицію і впевнено переправив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок — 2:2. Перший тайм закінчився на тому, що «Стад Брестуа 29» набрав хід і хотів закріпити успіх. На початку другого тайму обидві команди провели тактичні заміни, щоб освіжити склади і отримати перевагу. На 56-й хвилині «Стад Брестуа 29» взяв гру під свій контроль, коли К. Лала ударом з близької відстані знайшов крапку в сітці воріт, завершивши розворот і забезпечивши своїй команді перевагу 3:2. Матч продовжував демонструвати конкурентну природу Ліги 1, обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. На 82-й хвилині «Ленс» зазнав удару, коли А. Томассон отримав червону картку і залишився вдесятьох. Незважаючи на скорочення складу, «Ленс» мужньо бився, намагаючись врятувати очко, а «Стад Брестуа 29», навпаки, шукав нові голи, щоб домогтися перемоги. На 87-й хвилині у ворота «Стад Брестуа 29» було призначено ще один пенальті, що дало їм чудову нагоду збільшити перевагу. Р. Дель Кастільо був замінений на А. Камблана, який, вийшовши на заміну, класно реалізував пенальті, поставивши крапку в матчі. Після фінального свистка «Стад Брестуа 29» відсвяткував важку перемогу 3:2 над непоступливим «Ленсом». Цей матч продемонстрував рішучість, майстерність і пристрасть, які роблять Лігу 1 найвідомішою лігою в європейському футболі. Обидві команди можуть пишатися своєю грою, а «Стад Брестуа 29» у захопливому поєдинку вийшов на перше місце.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Брест, Ланс — Ренн.