Ворскла — Зоря — 1:2. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 16:57 13 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Зоря — 1:2. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Зоря (Луганськ).

Ворскла - Заря - 1:2. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Заря - 1:2. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 3-й тур

Ворскла (Полтава) — Зоря (Луганськ) — 1:2 (0:1)
Голи: Феліпе Родрігес (66) — E. Герреро (4), Jordan (78)

Попередження: О. Скляр (46), Y. Павлюк (55), В. Волошин (56), Артем Челядін (59)

Огляд матчу Ворскла — Зоря:

У захопливому матчі між полтавською «Ворсклою» і луганською «Зорею» в рамках Прем’єр-ліги вболівальники змогли побачити майстерність, цілеспрямованість і напружену боротьбу. Матч проходив на стадіоні «Ворскла» ім. Рахунок 0:1 на користь луганської «Зорі» став запорукою захопливого другого тайму. Перший гол було забито вже на 4-й хвилині, коли гравець луганської «Зорі» Е. Герреро переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. У перерві полтавська «Ворскла» зробила дві заміни, намагаючись переломити хід матчу. І. Крупський вийшов замість А. Челядіна, а В. Чеснаков — замість І. Нестеренка. Ці заміни мали надати «Ворсклі» нових сил і динаміки, проте на 46-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» О. Скляр, що додало напруження в і без того гостру боротьбу. Це була фізична гра, в якій обидві команди чинили серйозний опір і демонстрували своє прагнення до перемоги. На 56-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» В. Волошин, що ще більше загострило обстановку. Суддя був зайнятий тим, що роздавав жовті картки обом командам у боротьбі за контроль над полем.

На 63-й хвилині луганська «Зоря» провела першу заміну, замінивши В. Волошина на Д. Алефіренка. На 65-й хвилині полтавська «Ворскла» відповіла своєю заміною — замість О. Скляра на полі з’явився Феліпе Родрігес. На 66-й хвилині Феліпе Родрігес, продемонструвавши свою майстерність, забив чудовий гол, зрівнявши рахунок у матчі з луганською «Зорею». Його швидкі рефлекси та влучний удар обдурили воротаря суперника і привели до заслуженої рівності. Однак луганська «Зоря» довела, що ще не все втрачено. На 78-й хвилині луганчани знову досягли успіху: Джордан забив вирішальний гол, вивівши свою команду в лідери. Матч став ще більш напруженим, обидві команди боролися за перемогу. У заключній стадії гри обидві команди зробили заміни, намагаючись освіжити атакувальні можливості. У луганської «Зорі» замість В. Чурка вийшов Д. Мишньов, а на 86-й хвилині замість П. Міцина — Д. Антюх. Незважаючи на всі зусилля полтавської «Ворскли», включно з виходом Тіаго Сантани на поле, луганська «Зоря» так і не змогла забити, і матч завершився з рахунком 2:1 на користь луганської «Ворскли». Це був захопливий поєдинок, сповнений голів, жовтих карток і стратегічних замін, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі цих суперників по Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Ворскла, Зоря — Олександрія.