Нант — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 18:03 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Тулуза (Франція).

Нант - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Нант (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:2 (1:0)
Голи: Мостафа Мохамед (13) — З. Абухлал (62), Расмус Ніколаїсен (90+1)

Попередження: Коко (2), Паллуа (18), Педро Чірівелья (45+3), Л. Коста (52), V. Sierro (73)

Огляд матчу Нант — Тулуза:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено» зустрілися «Нант» і «Тулуза». Гра була дуже напруженою, обидві команди викладалися на всі сто, щоб домогтися перемоги. Незважаючи на те, що «Нант» повів у рахунку з перших хвилин, «Тулуза» переламала хід гри і вийшла переможницею завдяки пізньому голу. Початок матчу був дуже напруженим, і перша жовта картка була показана не відразу. Уже на 2-й хвилині гравець «Нанта» М. Коко був вилучений за необережну поведінку. Незважаючи на невдачу, «Нант» продовжував іти вперед і на 13-й хвилині був покараний пенальті. Мостафа Мохамед, впевнено вийшовши вперед, реалізував пенальті та вивів «Нант» уперед. Однак недисциплінованість «Нанта» стала приводом для занепокоєння: на 18-й хвилині жовту картку отримав Н. Паллуа. Тулуза також не залишилася осторонь цього процесу: на 52-й хвилині попередження отримав Л. Коста. Перший тайм завершився шквалом вилучень: на 45-й хвилині жовту картку за «Нант» отримав П. Чірівелла. За рахунку 1:0 на користь «Нанта» обидві команди пішли на перерву з різними планами на другий тайм. На 62-й хвилині гра перевернулася, коли гравець «Тулузи» З. Абухлал зрівняв рахунок. «Нант» спробував повернути контроль над грою, зробивши кілька замін.

Ж. Хаджам замінив М. Коко на 60-й хвилині, а А. Лафон вийшов замість Д. Петрика на 67-й хвилині. На 68-й хвилині замість Д. Аугусто і К. Бамби вийшли С. Мутуссамі та М. Сімон. У складі «Тулузи» також відбулася перша заміна — М. Діарра замінив Ф. Шайбі на 70-й хвилині. Однак заміни не змогли запобігти жовтій картці, отриманій гравцем «Тулузи» В. Сьєрро на 73-й хвилині. У міру того як час минав, обидві команди провели вирішальні заміни, намагаючись знайти переможця. На 83-й хвилині Д. Жанро і Н. Шмідт замінили Д. Петрика і З. Абухлаля у складі «Тулузи». Замість З. Абухлаля у складі «Тулузи» з’явився Ф. Магрі. «Нант», який відчайдушно намагався врятувати перемогу, зробив останню заміну: на 89-й хвилині Мостафа Мохамед був замінений на Маркіньоса. Однак остаточна перевага в матчі залишилася за «Тулузою». На 90-й хвилині Р. Ніколайсен забив гол, вивівши «Тулузу» вперед. Після цього «Тулуза» зробила ще дві заміни: Й. Беграуї замінив В. Сьєрро, а Т. Даллінга вийшов замість В. Каманзі в компенсований час. У підсумку «Тулуза» здобула тріумфальну перемогу з рахунком 2:1, залишивши «Нант» розчарованим поразкою в другому таймі. Це був захопливий поєдинок із великою кількістю вилучень, пенальті та примітними замінами, які додали родзинки в гру. Обидві команди продемонстрували рішучість і наполегливо билися до фінального свистка, що зробило цей матч незабутнім у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Нант, Тулуза — ПСЖ.