Сельта — Осасуна — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 19:57 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Осасуна — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Осасуна (Памплона).

Сельта - Осасуна - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Осасуна - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Сельта (Віго) — Осасуна (Памплона) — 0:2 (0:1)
Голи: Рубен Гарсія (24), Мой Гомес (74)

Предупредження: Нуньєс (30), Торро (51)

Огляд матчу Сельта — Осасуна:

Сельта Віго не змогла реалізувати свої шанси, а Осасуна здобула перемогу з рахунком 2:0 У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні «Абанка-Балаідос» Сельта Віго зіткнулася з непростим завданням — зустрітися з Осасуною. Обидві команди прагнули набрати важливі очки, тому на полі розгорнулася напружена боротьба. Перший тайм розпочався із запеклої гри обох команд в обороні. Проте вже на 24-й хвилині «Осасуна» вийшла вперед. Р. Гарсія ударом з лінії штрафного застав зненацька захист «Сельти Віго», а воротаря — беззахисним. По ходу матчу напруга наростала, і на 30-й хвилині суддя показав жовту картку У. Нуньєсу з «Сельти Віго». Другий тайм розпочався за тією ж схемою, що й перший, але цього разу жовту картку отримала «Осасуна». На 51-й хвилині був вилучений Л. Торро, що говорить про напружений характер гри. Сельта Віго спробувала переломити хід матчу, зробивши першу заміну на 63-й хвилині. К. Перес був замінений на М. Родрігеса, що принесло команді свіжі сили та ідеї. Однак «Осасуна» відповіла своєю заміною, знявши на 67-й хвилині з гри Р. Гарсію і випустивши на поле П. Ібаньєса. На 74-й хвилині «Осасуна» подвоїла свою перевагу, забивши гол М. Гомеса. Гомеса. Це ще більше підірвало надії «Сельти Віго» на матч-відповідь.

Попри всі зусилля, оборона «Осасуни» трималася до кінця матчу, позбавивши «Сельту Віго» шансів на порятунок. Обидві команди продовжували робити заміни, щоб змінити хід гри на свою користь. Однак саме «Осасуна» найкраще використала свої заміни. На 79-й хвилині замість К. Авіли вийшов А. Будимир, а за кілька хвилин А. Орос замінив Х. Аресо. На 81-й хвилині «Сельта Віго» спробувала врятувати становище в матчі, зробивши дві послідовні заміни. Х. Сотело та Ф. Серві були введені в гру, щоб надати команді енергії. Однак нові гравці не змогли надати належного впливу на гру, оскільки оборона «Осасуни» залишалася непохитною. У міру того як час добігав кінця, обидві команди зробили останні заміни. На 89-й хвилині «Осасуна» замінила Л. Торро на І. Муньоса, а на 90-й хвилині замість А. Хосе Мануеля вийшов Х. Монкайола. У підсумку з рахунком 2:0 на користь «Осасуни» перемогу здобула «Сельта Віго». Сельта Віго залишилася шкодувати про втрачені можливості, особливо в першому таймі, де вона не змогла реалізувати свої шанси. Матч став нагадуванням про невблаганний характер футболу, де маленькі моменти часто визначають результат. Клінічне завершення гри та надійна оборона «Осасуни» забезпечили їй цінні три очки в боротьбі за більш високе місце в турнірній таблиці Ла Ліги. З іншого боку, «Сельта Віго» має перегрупуватися та проаналізувати свою гру, щоб повернутися до цього розчаровуючого результату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Сельта, Осасуна — Атлетик.