Ренн — Мец — 5:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 20:04 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Мец — 5:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Мец (Франція).

Ренн - Мец - 5:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Мец - 5:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Ренн (Франція) — Мец (Франція) — 5:1 (1:1)
Голи: А. Калімуендо (20), Гуїрі (52), J. Doku (67), I. Салах (87), I. Салах (90+4) — Y. Мазіз (21)

Попередження: K. Kouao (45+2), M. Colin (46)

Огляд матчу Ренн — Мец:

У напруженому футбольному матчі між командами «Ренн» і «Метц» у Лізі 1 глядачі парку «Роажон» стали свідками захопливого протистояння. За хвилюючого рахунку 1:1 у перерві обидві команди продемонстрували своє прагнення до перемоги. Однак у підсумку перемогу здобув «Ренн» із розгромним рахунком 5:1. Гра почалася з того, що на 20-й хвилині «Ренн» вийшов уперед завдяки голу А. Калімуендо. Однак їхня радість була недовгою, бо на 21-й хвилині «Метц» зрівняв рахунок завдяки голу Ю. Мазіза. Перший тайм тривав, обидві команди прагнули до переваги, але на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Метца» К. Куао, що додало матчу гостроти. Одразу після перерви, на 46-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Метца» М. Колін. На початку другого тайму «Ренн» знову продемонстрував свою майстерність в атаці, і на 52-й хвилині А. Гуїрі вразив ворота суперника. Цей гол надав «Ренну» такий необхідний імпульс, і він продовжив домінувати в грі. На 64-й хвилині «Метц» зробив першу заміну, випустивши замість Ю. Мазіза М. Мбайє. На 67-й хвилині «Ренн» збільшив свою перевагу за рахунок голу Ж. Доку. Господарі поля були сповнені впевненості у своїх силах і продовжували чинити тиск на оборону «Метца».

На 74-й хвилині «Ренн» здійснив потрійну заміну: Ж. Білочан, А. Калімуендо та Е. Ле Фе були замінені на Б. Мелінга, Л. Мадже. Мелінга, Л. Маджера і Д. Дуе відповідно. На 75-й хвилині «Метц» також здійснив дві заміни: замість Б. Теттеха і А. М. Ло вийшли Л. Камара і Ф. Канде. Заміни, схоже, пішли на користь «Ренну», який продовжив домінувати в грі. «Метц» також здійснив ще три заміни наприкінці матчу, замінивши К. Сабалі, Д. Жан Жака та А. Атту на Ж. Н’Гугана, Б. Теттеха і А. М. Ло відповідно. Остаточний цвях у кришку труни «Ренн» забив на 87-й хвилині, коли І. Салах забив свій п’ятий гол у матчі, оформивши вражаючу перемогу. В останні хвилини гри «Ренн» зробив останню заміну, випустивши на 90-й хвилині Л. Ассіньона замість Ж. Дуе. Матч закінчився заслуженою перемогою «Ренна» з рахунком 5:1. Матч між «Ренном» і «Метцем» продемонстрував захоплюючий і непередбачуваний характер футболу. Атакувальна міць «Ренна» і клінічна гра забезпечили переконливу перемогу над «Метцем». Значну роль у результаті матчу зіграли гравці та запасні, які проявили свій талант і рішучість протягом усієї гри. Ця перемога, безсумнівно, підніме бойовий дух «Ренна» і ще більше зміцнить його позиції в Лізі 1. Метц же повинен перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб надалі відігратися. Після таких яскравих виступів футбольні вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Ренн, Мец — Марсель.