Ман.Юнайтед — Вулверхемптон — 1:0. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-15 00:00 14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Вулверхемптон — 1:0. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ман.Юнайтед - Вулверхэмптон - 1:0. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Вулверхэмптон - 1:0. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Варан (76)

Попередження: Мартінес (17), Маріо Леміна (27), Р. Айт Нурі (35), Шоу (45), Педро Нето (69), О’Ніл (90+7)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Вулверхемптон:

«Манчестер Юнайтед» здобув перемогу в напруженій боротьбі з «Вулвз» у рамках Прем’єр-ліги, причому результат матчу вирішив пізній гол. Гра проходила на легендарному стадіоні «Олд Траффорд», який став гідним тлом для захопливого поєдинку. У першому таймі «Манчестер Юнайтед» і «Вулвз» намагалися вийти з рівного становища. Попри всі зусилля, у перерві рахунок так і залишився 0:0. Однак матч не обійшовся без драматичних моментів. На 17-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Л. Мартінес, а на 27-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вулвз» М. Леміна. Суддівська книжка знову була зайнята, коли на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вулвз» Р. Аїт Нурі. Перший тайм закінчився для «Манчестер Юнайтед» ще одним попередженням — Л. Шоу також опинився в суддівському блокноті під завісу тайму. На початку другого тайму «Манчестер Юнайтед» зробив заміну, замінивши Л. Мартінеса на В. Лінделофа на 46-й хвилині. На 63-й хвилині «Вулвз» також зробили заміну, замінивши П. Сарабію на Хван Хі Чана. Незабаром після цього «Манчестер Юнайтед» зробив подвійну заміну: на 68-й хвилині М. Маунт і А. Гарначо замінили К. Еріксена і Х. Санчо.

На 69-й хвилині «Вулвз» отримали ще одну жовту картку, цього разу П. Нето. Однак переломний момент у матчі настав на 76-й хвилині, коли гравець «Манчестер Юнайтед» Р. Варане забив гол, привівши у захват глядачів. Цей гол виявився єдиним у матчі і забезпечив господарям усі три очки. У заключній стадії матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. У «Манчестер Юнайтед» на 77-й хвилині замість Ф. Пеллістрі вийшов Антоні, а у «вовків» на тій самій хвилині М. Кунья замість Ф. Сільви та Р. Аїт Нурі замість Х. Буено. Остання заміна у складі «Манчестер Юнайтед» відбулася на 88-й хвилині: М. Решфорд замінив С. Мактомінея. Останню заміну зробили і «Вулвз», замінивши Жоао Гомеша на С. Калайджича. На останніх хвилинах матчу жовту картку отримав гравець «Вулвз» Г. О’Ніл, що ще більше посилило їхнє розчарування. Незважаючи на всі зусилля, «вовки» так і не змогли зрівняти рахунок, залишившись із порожніми руками після фінального свистка. Матч між командами «Манчестер Юнайтед» і «Вулвз» продемонстрував інтенсивність і конкурентність, якими славиться Прем’єр-ліга. Гол Р. Варана став вирішальним моментом, і «Манчестер Юнайтед» з великими труднощами здобув перемогу перед своїми вболівальниками на «Олд Траффорд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Ман.Юнайтед, Вулверхемптон — Брайтон.