Маккабі Х — Слован — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-08-15 22:03 15 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Слован ... Маккабі Х — Слован — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

15 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Слован (Братислава).

Маккаби Х - Слован - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Слован - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Маккабі × (Хайфа) — Слован (Братислава) — 3:1 (2:0)
Голи: Ф. П’єро (29), D. Saba (45+2), Девід (90+3) — M. Tolic (85)

Попередження: П’єр Корню (21), Барсегян (21), Алі Мохамед Ель Фазаз (24), Ф. П’єро (64), С. Голдберг (88), M. Tolic (90+2)

Огляд матчу Маккабі Х — Слован:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Семмі Офер», хайфський «Маккабі» здобув перемогу над братиславським «Слованом». У перерві рахунок був 2:0 на користь «Маккабі Хайфа», а в основний час вони здобули заслужену перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу був ознаменований прагненням обох команд домінувати. Однак на 21-й хвилині перша жовта картка в матчі була показана гравцеві «Маккабі Хайфа» П. Корнуду за спірний момент. На тій же хвилині жовту картку отримав гравець братиславського «Слована» Т. Барсегян. Через чотири хвилини його приклад наслідував А. Мохамед із «Маккабі Хайфа», який також отримав попередження. Остаточно глухий кут було перервано на 29-й хвилині, коли гравець «Маккабі Хайфа» Ф. П’єро влучив у сітку воріт. Перед самою перервою Д. Саба забив гол, забезпечивши «Маккабі Хайфа» комфортну перевагу. У другому таймі «Слован Братислава» з самого початку зробив дві заміни. Т. Барсегян був замінений на М. Абубабакарі, а А. Каврич вийшов замість Ф. Лічі. На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Маккабі Хайфа» Ф. П’єро, що ще більше посилило напругу матчу. На 64-й хвилині «Маккабі Хайфа» зробив першу заміну: Д. Хазіза був замінений на Л. Рефаелова.

Господарі продовжили оновлювати склад, випустивши на 65-й хвилині М. Джабера замість М. Канділа. Слован Братислава відповів першою заміною — замість М. Толіча з’явився С. Зуберу. Обидві команди продовжили вносити зміни, і на 68-й хвилині Й. Кучка замінив Н. Марчеллі у складі Слована Братислави. На 71-й хвилині замість Д. Давида у складі «Маккабі Хайфа» вийшов Д. Саба. Коли гра, здавалося б, перейшла під контроль «Маккабі Хайфа», вони зробили ще три заміни. На 77-й хвилині Д. Сундгрен був замінений на А. Халаїлі, а А. Мохамед поступився місцем Г. Наору. «Слован Братислава» також ввів у гру свіжі сили, замінивши на 80-й хвилині Д. Стрільця на К. Блекмана. Блекмана. На 85-й хвилині «Слован Братислава» зумів відігратися, коли М. Толіч влучив у площину воріт. Однак хайфський «Маккабі» швидко відповів на це, і на 90-й хвилині Д. Давид забив гол, оформивши перемогу. Матч закінчився на дещо напруженій ноті: на 88-й і 90-й хвилинах жовті картки отримали С. Голдберг із «Маккабі» та М. Толіч зі «Слован Братислава» відповідно. Хайфський «Маккабі» продемонстрував свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, здобувши заслужену перемогу над братиславським «Слованом» у поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА. Уболівальники, які зібралися на стадіоні «Семмі Офер», отримали захоплююче видовище і, безсумнівно, будуть задоволені грою своєї команди.