Лінкольн Ред Імпс — Балкані — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-17 21:03 17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) і ... Лінкольн Ред Імпс — Балкані — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) і Балкані (Косово).

Линкольн Ред Импс - Балкани - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛинкольн Ред Импс - Балкани - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) — Балкані (Косово) — 1:2 (0:0)
Голи: Juampe (66) — M. Korenica (48), E. Kuc (64), Q. Zyba (90+8)

Попередження: Juanfri (73), K. Gómez (81)

Огляд матчу Лінкольн Ред Імпс — Балкані:

У нещодавньому футбольному матчі в рамках Ліги Європейської конференції УЄФА «Лінкольн Ред Імпс» зустрівся з «Балкані». Матч проходив на стадіоні «Вікторія», і якщо в перерві рахунок залишився безрезультатним — 0:0, то в основний час переможцем з рахунком 3:1 став «Балкані». Початок матчу ознаменувався проявом рішучості та майстерності з боку обох команд. Проте вже на 48-й хвилині «Балкані» вирвав перемогу. М. Корениця вдало реалізував гол, вивівши свою команду в лідери. Після цього, на 54-й хвилині, «Лінкольн Ред Імпс» зробив першу заміну, замінивши Е. Брітто на Джуампе. Вочевидь, це було зроблено з метою привнести в гру свіжі сили та атакувальну майстерність. Однак на 60-й хвилині «Балкані» відповів своєю заміною, ввівши замість Б. Толая А. Кр’єзіу. На 64-й хвилині, коли гра вступила у вирішальну стадію, «Балкані» збільшив свою перевагу. Е. Куч знайшов шлях через оборону Lincoln Red Imps FC і забив вражаючий гол, збільшивши перевагу своєї команди. Проте вже за дві хвилини «Лінкольн Ред Імпс ФК» швидко відповів. Хуампе знову продемонстрував свою майстерність і зумів скоротити відставання в рахунку, забивши гол. По ходу гри обидві команди провели чергові заміни на 68-й хвилині.

Lincoln Red Imps FC випустив на поле Л. Вокера і К. Клінтона, сподіваючись змінити ситуацію в заключній стадії матчу. У той час як «Баллкані» ввів у гру А. Беришу і Г. Халілі, намагаючись зберегти перевагу і забезпечити перемогу. Під час матчу було також отримано кілька жовтих карток. На 73-й хвилині попередження отримав Хуанфрі з команди Lincoln Red Imps FC, а на 81-й хвилині — К. Гомес. У міру того як час минав, обидві сторони продовжували вносити зміни, намагаючись зміцнити свої позиції. На 82-й хвилині Баллкані зробив дві заміни, замінивши А. Беришу і М. Кореніцу на Р. Рамадані і Г. Халілі відповідно. Тим часом «Лінкольн Ред Імпс» зробив останню заміну в матчі: замість Хуанфрі та Айю на поле вийшли Дж. К. Зиба, скориставшись зручним моментом, забив третій гол у ворота своєї команди, залишивши Lincoln Red Imps FC у скрутному становищі. У підсумку матч завершився з рахунком 3:1 на користь Ballkani. Гра продемонструвала самовіддачу та майстерність команд у напруженій боротьбі. Обидві сторони ухвалювали тактичні рішення і використовували глибину складу за рахунок замін, впливаючи на хід гри. Зрештою, клінічна гра «Балкані» та дисциплінований захист виявилися надто складними для «Лінкольн Ред Імпс ФК», що дозволило команді здобути заслужену перемогу в Лізі Європейської Конференції УЄФА.