Марібор — Фенербахче — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-17 23:43 17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Марібор (Словенія) і Фенербахче (Стамбул). ... Марібор — Фенербахче — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

17 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Марібор (Словенія) і Фенербахче (Стамбул).

Марибор - Фенербахче - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМарибор - Фенербахче - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Марібор (Словенія) — Фенербахче (Стамбул) — 0:3 (0:1)
Голи: İ. Kahveci (17), С. Szymański (77), Тадич (79)

Попередження: X. Скука (26), S. Akaydin (34), M. Milec (48), L. Uskokovic (56)

Огляд матчу Марібор — Фенербахче:

У захопливому футбольному матчі в рамках Ліги конференції УЄФА «Європа» на стадіоні «Людскі врт» «Марібор» зустрівся з «Фенербахче». Матч продемонстрував чудову гру, обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. Незважаючи на напружений перший тайм, «Фенербахче» в підсумку здобув перемогу з рахунком 0:3. На початку матчу обидві команди прагнули до перемоги. Однак уже на 17-й хвилині «Фенербахче» взяв гору. І. К. Кахвечі забив фантастичний гол, вивівши свою команду вперед. Марібор відбивався, але його зусилля були придушені, коли на 26-й хвилині жовту картку отримав X. Скука. На 32-й хвилині Марібор мав чудову нагоду зрівняти рахунок, коли було призначено пенальті. На жаль, А. Якупович не реалізував пенальті, і рахунок залишився незмінним. Напруга на полі продовжувала наростати, внаслідок чого на 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фенербахче» С. Акайдін. У перерві обидві команди перегрупувалися і виробили стратегію на другий тайм. Першу заміну зробив «Марібор», замінивши А. Піхлера на М. Лаушича. Фенербахче також зробив заміну: С. Акайдін був замінений на А. Джику. На початку другого тайму «Марібор» був сповнений рішучості переломити хід гри. Однак їхні надії були підірвані, коли на 48-й хвилині М. Мілек отримав жовту картку.

Розчарування «Марібора» продовжувало наростати, коли на 56-й хвилині жовту картку отримав і Л. Ускокович. Щоб надати грі нової енергії, «Марібор» зробив другу заміну на 58-й хвилині: замість Х. Скуки вийшов Й. Ілічич. Незважаючи на їхні зусилля, «Фенербахче» зберіг рішучість і зробив свої заміни: Ф. Кадіоглу замінив М. Мулдура, а М. Батшуайї вийшов замість У. Найіра на 69-й хвилині. На 77-й хвилині «Фенербахче» зміцнив свою перевагу, забивши гол С. Шиманскі, що ще більше збільшило розрив між командами. Лише за хвилину «Фенербахче» завдав ще одного удару, цього разу Д. Тадич. На останніх хвилинах матчу «Марібор» зробив останню заміну: замість А. Антоліна вийшов Й. Репас. Репас. Фенербахче також зробив заміну: М. Зайц замінив Б. Ельмаза. Незважаючи на всі зусилля «Марібора», «Фенербахче» зберіг свою перевагу до фінального свистка, оформивши перемогу з вражаючим рахунком 0:3. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд, і «Фенербахче» став заслуженим переможцем. «Марібор» боровся щосили, але йому забракло завершального штриха, який «Фенербахче» демонстрував протягом усієї гри. Ліга Конференції Європи УЄФА продовжує радувати захоплюючими футбольними подіями, а подібні матчі лише демонструють величезний талант європейського футболу.