Дніпро-1 — Славія — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-17 22:54 17 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Славія (Прага). ... Дніпро-1 — Славія — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

17 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Славія (Прага).

Днепр-1 - Славия - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Славия - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Дніпро-1 (Дніпро) — Славія (Прага) — 1:1 (1:0)
Голи: Рубчинський (45+1) — V. Jurecka (52)

Предупредження: О. Гуцуляк (25), Руслан Бабенко (70)

Огляд матчу Дніпро-1 — Славія:

Нещодавно на футбольному стадіоні «Косичка» в матчі Ліги Європи УЄФА зустрілися команди «Дніпро-1» і «Славія Прага». Матч завершився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і цілеспрямованість. У першому таймі «Дніпро-1» вийшов уперед завдяки голу В. Рубчинського. Господарі поля продемонстрували свою перевагу і контроль над грою, показавши відмінний атакувальний футбол. Однак на 25-й хвилині О. Гуцуляк отримав жовту картку. На початку другого тайму стало зрозуміло, що «Славія Прага» не збирається здаватися без бою. На 52-й хвилині В. Юрецька забив вирішальний для гостей гол, зрівнявши рахунок. «Славія Прага» продемонструвала вміння використовувати свої можливості та чинити тиск на оборону суперника. Протягом усього матчу обидві команди провели кілька замін, щоб зміцнити склад і надати йому нових сил. На 65-й хвилині у складі «Дніпра-1» з’явилися С. Горбунов і Д. Ківінда, а О. Філіппов і Білл вийшли на поле. Ці зміни були спрямовані на підтримання інтенсивності гри команди та створення нових атакувальних можливостей. На 70-й хвилині «Дніпро-1» отримав ще одну жовту картку, за що був попереджений Р. Бабенко.

Це було фізичне протистояння, в якому обидві команди прагнули отримати перевагу. На 70-й хвилині «Славія Прага» також зробила заміну, випустивши на поле Л. Масопуста і Д. Доудера для посилення атаки. Також у гру були введені І. Шранц і Т. Влчек. На 73-й хвилині «Дніпро-1» зробив ще дві заміни: на поле вийшли В. Кравець і О. Сваток. Команда хотіла зберегти контроль над ходом матчу і продовжити тиск на оборону «Славії Праги». Згодом «Славія Прага» також зробила зміни, випустивши на 76-й хвилині М. ван Бюрена замість М. Чітіля. По ходу матчу напруга залишалася високою, і обидві команди продовжували шукати переможний гол. На 77-й хвилині «Дніпро-1» замінив В. Рубчинського на В. Танчика в надії на пізній виграш. На 85-й хвилині «Славія Прага» також зробила дві заміни: В. Юрецька і О. Дорлі замінили М. Юрасека і Я. Хромаду. До фінального свистка рахунок став 1:1, що цілком відображає змагальний характер матчу. Обидві команди протягом усієї гри демонстрували стійкість і цілеспрямованість, але жодна з них не змогла домогтися перемоги. Нічия означає, що і «Дніпро-1», і «Славія Прага» повинні зберігати концентрацію і цілеспрямованість, продовжуючи боротьбу в Лізі Європи.