Яремчук оформив хет-трик за «Брюгге» в Лізі конференцій (ВІДЕО)

2023-08-18 08:16 Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук став героєм учорашнього матчу своєї команди з ісландським «Акурейрі» у ... Яремчук оформив хет-трик за «Брюгге» в Лізі конференцій (ВІДЕО)

Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук став героєм учорашнього матчу своєї команди з ісландським «Акурейрі» у кваліфікації Ліги конференцій: колишній форвард київського «Динамо» зумів забити в цій зустрічі три м’ячі.

Роман Яремчук

Яремчук потрапив до стартового складу «Брюгге» на цей поєдинок, а в другому таймі протягом 18-ти хвилин тричі вразив ворота суперника.

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Акурейрі» (Ісландія) — «Брюгге» (Бельгія) — 1:5 (0:2)
Голи: Петерсон (59) — Бойата (7), Скураш (45+3), ЯРЕМЧУК (57, 65, 75)

Перший матч — 1:5

Нагадаємо, Яремчук відзначився голом і в першому матчі з «Акурейрі». Таким чином у двох поєдинках із цією командою українець забив чотири м’ячі.