Головний тренер «Славії»: «Ми зустрінемося з командою, яка в УПЛ фінішувала нижче за «Дніпро-1». Це аномалія»

2023-08-18 14:14 Головний тренер «Славії» Їндржих Трпішовскі прокоментував нічию в матчі-відповіді кваліфікації Ліги Європи з «Дніпром-1». Йіндржих Трпішовскі. ... Головний тренер «Славії»: «Ми зустрінемося з командою, яка в УПЛ фінішувала нижче за «Дніпро-1». Це аномалія»

Головний тренер «Славії» Їндржих Трпішовскі прокоментував нічию в матчі-відповіді кваліфікації Ліги Європи з «Дніпром-1».

Йіндржих Трпішовскі. Фото: slavia.cz

«Гра багато в чому залежала від результату першого матчу. Нам не вистачало темпу в першому таймі, ми грали дуже акуратно. Ми хотіли підійти до матчу таким чином, щоб тримати гру під контролем, тому посилили півзахист, щоб ми могли якомога більше контролювати м’яч, добре володіти ним і створювати небезпечні моменти. Загалом, ми повинні були показати кращу і більш переконливу гру, особливо в першому таймі, це був один із наших найгірших виступів за останній час.

У четвертому раунді ми зустрінемося з командою, яка в турнірній таблиці чемпіонату України фінішувала на одне місце нижче за «Дніпро-1» — це «Зоря». Я вважаю, це аномалія, але це добре для нас. Ми ще детально не розбирали наступного суперника, проте виглядає так, що ця команда за типом дуже схожа на «Дніпро-1», — цитує Трпишовського офіційний сайт «Славії».