Вердер — Баварія — 0:4. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-18 23:29 18 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Баварія — 0:4. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

18 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Баварія (Мюнхен).

Вердер - Бавария - 0:4. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Бавария - 0:4. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Вердер (Бремен) — Баварія (Мюнхен) — 0:4 (0:1)
Голи: Лерой Сане (4), Кейн (75), Лерой Сане (90), М. Тел. (90+4)

Предупредження: Марвін Дакш (20), Мін Чже Кім (55), Сенне Лінен (56)

Огляд матчу Вердер — Баварія:

У напруженому матчі Бундесліги, що проходив на стадіоні «Wohninvest WESERSTADION», зустрілися бременський «Вердер» і мюнхенська «Баварія». Гра завершилася впевненою перемогою «Баварії» з рахунком 0:4. «Баварія» розпочала матч з активної позиції, демонструючи атакувальні здібності та прагнучи захопити лідерство. На 4-й хвилині Лерой Сане, скориставшись своїм шансом, забив перший гол, вивівши «Баварію» в лідери. Бременський «Вердер» відбився і мав нагоду зрівняти рахунок на 9-й хвилині, коли Ніклас Фуллькруг поцілив у площину воріт. Однак гол було скасовано через положення «поза грою». Надалі обидві команди грали дуже інтенсивно, і в результаті вийшов дуже напружений матч. На 20-й хвилині гравець бременського «Вердера» Марко Дакш отримав жовту картку, що підкреслює фізичний характер зустрічі. У другому таймі продовжилася запекла боротьба, обидві команди прагнули голу та демонстрували стійкість в обороні. На 55-й хвилині жовту картку отримав Кім Мін Дже з «Баварії», а на 56-й хвилині — С. Лінен з «Вердера Бремена». На 59-й хвилині «Вердер Бремен» зробив першу заміну, замінивши М. Вайзера на О. Берка.

У відповідь мюнхенська «Баварія» зробила заміну на 68-й хвилині, замінивши М. де Лігта на Кім Мін Дже. На 68-й хвилині бременський «Вердер» здійснив ще дві заміни: К. Гросс і Р. Шмід замінили С. Лінєна і Л. Біттенкурта відповідно. Однак домінування «Баварії» стало очевидним на 75-й хвилині, коли Гаррі Кейн забив третій гол. Бременський «Вердер» спробував повернути контроль над ситуацією, зробивши дві швидкі заміни на 79-й хвилині: замість Д. Ковнацкі та Л. Опіца з’явилися Й. Стаге та А. Юнг. Стаге та А. Юнг. Мюнхенська «Баварія» також зробила заміну: Л. Горецка вийшов замість К. Лаймера. Ближче до кінця гри «Баварія» продовжила домінувати. На 84-й хвилині «Баварія» провела три заміни: Й. Мусіала, Т. Мюллер і Х. Кейн вийшли замість М. Теля, Е. М. Чупо-Мотінга і К. Комана. В останні хвилини гри «Баварія» продовжувала невпинно атакувати. На 90-й хвилині Лерой Сане забив свій другий гол, а М. Тель завдав завершального удару, забивши четвертий м’яч у ворота «Баварії» в компенсований час. Фінальний свисток пролунав, і «Баварія» відсвяткувала впевнену перемогу. Матч між бременським «Вердером» і мюнхенською «Баварією» продемонстрував силу «Баварії», яка здолала свого суперника. Бременський «Вердер» наполегливо чинив опір, але зрештою не зміг здобути перемогу над мюнхенською «Баварією», яка домінувала в цьому матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Вердер, Баварія — Аугсбург.