Тухель: «Кейн — абсолютний топ»

2023-08-19 20:37 Головний тренер «Баварії» Томас Тухель поділився своїми емоціями після стартової перемоги у Бундеслізі сезону-2023/24 над «Вердером» ... Тухель: «Кейн — абсолютний топ»

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель поділився своїми емоціями після стартової перемоги у Бундеслізі сезону-2023/24 над «Вердером» (4:0).

Гаррі Кейн, Getty Images

«Ми зіграли дуже солідно від початку до кінця і зробили свою справу. Протягом десяти хвилин у другому таймі був період, коли ми діяли недбало. Але нам вистачило терпіння, щоб пережити це. У підсумку ми добре поєднали контроль м’яча та швидкі атаки.

Слова „хороший“ недостатньо, щоб описати Гаррі Кейна. Він — абсолютний топ. Його присутність багато чого змінює. Він одразу почав з результативної передачі, а потім забив, і так може тривати й надалі», — цитує Тухеля Sky Sport Germany.

Кращий коментар

auto-aleksandr157
Сергеич 55 - Наставник
19.08.2023 21:31
Надеюсь, сложится у Кейна всё наилучшим образом. Выдающийся игрок, рациональный и всегда нацеленный на ворота.