Верес — Ворскла — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 17:02 19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Ворскла — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Ворскла (Полтава).

Верес - Ворскла - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Ворскла - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Верес (Рівне) — Ворскла (Полтава) — 1:2 (1:2)
Голи: Шарай (20) — Кучеров (6), В. Юрченко (18)

Предупредження: Артем Челядін (31), Тіаго Сантана (45+2), О. Скляр (46), Y. Шевченко (62), I. Нестеренко (71), I. Кейн (80)

Огляд матчу Верес — Ворскла:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між рівненським «Вересом» і полтавською «Ворсклою» на стадіоні «Авангард» обидві команди вели запеклу боротьбу за перемогу. Гра закінчилася з рахунком 1:2 у перерві та 1:2 в основний час. Розглянемо докладніше ключові події, що визначили напружену боротьбу на футбольному полі. Перший гол було забито не відразу, але, на жаль для полтавської «Ворскли», це був гол В. Кучерова на 6-й хвилині. Кучерова на 6-й хвилині. Ця невдача дала перевагу рівненському «Вересу», але полтавська «Ворскла» швидко відігралася. Уже на 18-й хвилині В. Юрченко зрівняв рахунок, а через дві хвилини «Верес Рівне» відповів своїм голом. На 20-й хвилині С. Шарай знову вивів свою команду вперед. Перший тайм продовжував залишатися насиченим подіями: кілька жовтих карток отримали гравці обох команд. У складі полтавської «Ворскли» попередження отримали О. Челядін і Тіаго Сантана, а О. Скляр також опинився в суддівській книжці. На початку другого тайму першу заміну зробив рівненський «Верес» — на 64-й хвилині Д. Балан замінив В. Гакмана. Полтавська «Ворскла» також зробила заміну, замінивши А. Челядіна на І. Нестеренка на 67-й хвилині. Гра ставала дедалі жорсткішою, збільшилася кількість жовтих карток.

На 71-й хвилині І. Нестеренко (Ворскла Полтава) отримав попередження. Обидві команди зробили заміни: на 74-й хвилині у складі полтавської «Ворскли» замість Лукаса Раміреса з’явився Тіаго Сантана, а на 78-й хвилині у складі рівненського «Вереса» замість Р. Гагуна з’явився С. Шарай. На цій же хвилині у складі «Вереса» замість Д. Світухи з’явився Іаго Сікейра. Суддя продовжив лізти в кишеню, цього разу показавши жовту картку І. Кейну з полтавської «Ворскли» на 80-й хвилині. На 83-й хвилині полтавська «Ворскла» провела третю заміну: замість В. Юрченка з’явився Тьяго. Верес Рівне відповів четвертою заміною — на 84-й хвилині А. Близниченко замінив М. Гайдучика. Однак на 89-й хвилині, коли М. Марусич дістав червону картку, ситуація змінилася в гірший бік — Верес Рівне залишився вдесятьох. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, рівненський «Верес» вирішив зрівняти рахунок, але святкування було перервано, тому що гол було скасовано через офсайд у М. Гайдучика. У підсумку полтавська «Ворскла» втримала свою перевагу і здобула перемогу з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували рішучість і наполегливу боротьбу впродовж усього матчу, що зробило його захопливим видовищем для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Авангард».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Верес, Ворскла — Чорноморець.