Байєр — РБ Лейпциг — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 18:27 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — РБ Лейпциг — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Байер - РБ Лейпциг - 3:2. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - РБ Лейпциг - 3:2. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Байєр (Леверкузен) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 3:2 (2:1)
Голи: Джеремі Фрімпонг (24), Джонатан Тах (35), Віртц (64) — Д. Олмо (39), Опенда (71)

Предупредження: Ніколас Сейвальд (62), В. Боніфацій (69), К. Лукеба (81)

Огляд матчу Байєр — РБ Лейпциг:

У напруженому матчі Бундесліги на «БайАрені» леверкузенський «Байєр» здобув впевнену перемогу над «РБ Лейпциг». У перерві рахунок був 2:1 на користь леверкузенців, але в підсумку вони здобули перемогу з мінімальним рахунком 3:2. На 24-й хвилині господарі поля забили перший м’яч, коли Ж. Фрімпонг влучив у сітку воріт, чим розлютив глядачів. Леверкузенці продовжили атакувати й подвоїли свою перевагу на 35-й хвилині завдяки голу Я. Таха. Таха. Однак «РБ Лейпциг» швидко відреагував і відігрався на 39-й хвилині завдяки голу Д. Ольмо. Але гості проявили незвичайну стійкість і, вирвавшись уперед, зрівняли рахунок. На перерву обидві команди пішли, маючи привід для роздумів. У другому таймі «РБ Лейпциг» зазнав першої поразки: на 62-й хвилині Н. Сейвальд отримав жовту картку. Сейвальд отримав жовту картку. Невдовзі після цього у складі «Лейпцига» стався шквал замін: К. Лукеба, X. Сімонс і К. Кампль спробували переломити хід гри. Однак на 64-й хвилині леверкузенці завдали наступного удару, збільшивши свою перевагу до 3:1 завдяки голу Ф. Віртца. Гра загострилася, обидві команди прагнули встановити контроль над ситуацією та домінувати на полі.

На 69-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» В. Боніфацій був попереджений жовтою карткою, що ще більше посилило напружену атмосферу. Але «РБ Лейпциг» не відступав, і Л. Опенда зумів знову скоротити відставання в рахунку, забивши гол на 71-й хвилині. У заключній стадії гри обидві команди зробили чергові заміни, прагнучи освіжити свої атаки і завоювати важливі три очки. У леверкузенців Ф. Віртц вийшов замість Р. Андрича, а у «РБ Лейпциг» Л. Опенда замінив Е. Форсберга. Час минав, нерви були на межі, боротьба ставала дедалі гострішою. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець «РБ Лейпциг» К. Лукеба, поповнивши список вилучень у напруженому поєдинку. У заключні хвилини обидві сторони зробили ще кілька замін. На 84-й хвилині у складі «РБ Лейпциг» замість Ф. Карвальо з’явився X. Шлагер, а на 89-й хвилині замість Ж. Фрімпонга і В. Боніфація з’явилися Й. Хофманн і А. Глозек відповідно. У підсумку леверкузенський «Байєр» зумів стримати пізній натиск «РБ Лейпциг» і здобув перемогу з рахунком 3:2. Перемога потішила вболівальників господарів поля, а гостей залишила відчуття розчарування. Матч продемонстрував усю інтенсивність і талант обох команд, відображаючи характер конкуренції в Бундеслізі. Це був захопливий поєдинок, який запам’ятається своєю наскрізною дією та високим драматизмом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Байєр, РБ Лейпциг — Штутгарт.