Хоффенхайм — Фрайбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 18:32 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Фрайбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Хоффенхайм - Фрайбург - 1:2. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Фрайбург - 1:2. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 1:2 (0:1)
Голи: Озан Кабак (51) — Роланд Саллай (45+3)

Предупредження: П. Лінхарт (15)

Огляд матчу Хоффенхайм — Фрайбург:

«Фрайбург» здобув важливу перемогу над «Гоффенгаймом» у матчі Бундесліги У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні PreZero Arena СК «Фрайбург» здобув важливу перемогу над командою «1899 Гоффенгайм». У перерві рахунок був 0:2 на користь «Фрайбурга», але внаслідок наполегливих зусиль «Гоффенгайма» у другому таймі рахунок став 1:2. Незважаючи на результат, матч вийшов цікавим і тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Початок гри був запальним, обидві команди грали з високою інтенсивністю. Однак на 15-й хвилині гравець «Фрайбурга» Філіп Лінхарт отримав від судді жовту картку за необережну атаку. Це задало тон решти тайму, коли «Фрайбург» став домінувати в грі. Ближче до 40-ї хвилини «Гоффенгайм» спіткала прикра невдача. Серія помилок в обороні призвела до голу Адама Салаї, який збільшив перевагу «Фрайбурга». Хоффенхайм продовжував тиснути, і перед самою перервою знову опинився у воротах. Роланд Саллай ударом з близької відстані вивів «Фрайбург» уперед із рахунком 0:2. Починаючи другий тайм, «Гоффенгайм» розумів, що на нього чекає нелегка боротьба. Вирішивши виправитися, вони зробили швидку заміну, випустивши замість Адама Салаї Кевіна Фогта. Ця заміна надала команді нових сил і не змусила на себе чекати: на 51-й хвилині Озан Кабак, гравець «Гоффенгайму», забив сенсаційний гол, скоротивши відставання «Фрайбурга» всього до одного очка.

Господарі поля знову загорілися надією і кинулися вперед у пошуках рівного рахунку. Усвідомивши загрозу, «Фрайбург» зробив першу заміну: на 74-й хвилині Марк Рол замінив Янніка Кейтеля. У заключній стадії гри обидві команди зробили по кілька замін, прагнучи внести в гру свіжі сили і тактичні зміни. На 84-й хвилині «Гоффенгайм» ввів у гру Іхласа Бебу, а «Фрайбург» замінив Роланда Саллаї на Ріцу Доана. Ці заміни були спрямовані на використання можливостей, які могли виникнути в останні хвилини гри. На 85-й хвилині в матчі відбулися нові зміни: у складі «Гоффенгайма» з’явився Антон Штіллер, а «Фрайбург» замінив Вінченцо Гріфо на Ніко Вайсгаупта. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, а перевага в один м’яч була мінімальною, напруга відчувалася все сильніше. Ближче до кінця зустрічі «Фрайбург» вирішив зміцнити оборону, замінивши на 84-й хвилині Марко Гульде на Міхаеля Грегорича. Попри пізній ривок «Гоффенгайма», «Фрайбург» зумів утримати перевагу і здобути важливу перемогу в гостях. Підсумковий рахунок 1:2 на користь «Фрайбурга» відображає домінування команди в першому таймі, в той час як «Гоффенгайму» вдалося відігратися в другому. Цей матч продемонстрував непередбачуваність футболу і став нагадуванням про те, що до фінального свистка може статися все, що завгодно. Обидві команди билися щосили, залишивши вболівальників і глядачів у захваті від захоплюючого видовища німецького футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Хоффенхайм, Фрайбург — Вердер.