Аугсбург — Боруссія М — 4:4. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 18:35 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Боруссія М — 4:4. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Аугсбург - Боруссия М - 4:4. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Боруссия М - 4:4. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 4:4 (3:3)
Голи: Елвіс Рексбечай (29), Бауер (41), Мішель (45+7), Рубен Варгас (76) — К. Ітакура (13), T. Cvancara (27), N. Ngoumou (37), T. Cvancara (90+7)

Предупредження: Дорш (23), T. Cvancara (32), F. Neuhaus (45+1)

Огляд матчу Аугсбург — Боруссія М:

На стадіоні WWK Arena відбувся захопливий матч Бундесліги між командами «Аугсбург» і «Боруссія» з Монхенгладбаха, що завершився внічию 4:4. Перший тайм почався бурхливо, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Уже на 13-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» взяла гору, забивши гол К. Ітакури. Однак «Аугсбург» швидко відповів на це на 29-й хвилині, коли Е. Рекшбекай зрівняв рахунок. Матч продовжував залишатися цікавим, адже обидві команди отримали жовті картки — Н. Дорш (Аугсбург) на 23-й хвилині і Т. Чванкара (Боруссія Монхенгладбах) на 32-й хвилині. По ходу першого тайму Боруссія Монхенгладбах повернула собі лідерство, забивши гол Т. Чванкари на 27-й хвилині. Перед самою перервою «Аугсбург» знову продемонстрував свою стійкість, забивши гол М. Бауера, і рахунок став 3:3. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, прагнучи освіжити свої склади.

У складі «Аугсбурга» на 58-й, 71-й і 90-й хвилинах відбулися три заміни: М. Беріша, Е. Демірович і Т. Брайтхаупт відповідно. Своєю чергою, монхенгладбаська «Боруссія» провела дві перші заміни на 75-й хвилині: К. Ітакура і А. Плеа замінили М. Фрідріха і Р. Хака. У завершальній стадії матчу «Аугсбург» уперше вийшов уперед на 76-й хвилині завдяки голу Р. Варгаса. Варгаса. Монхенгладбахська «Боруссія» провела відповідну серію замін на 86-й і 89-й хвилинах, помінявши Н. Нгуму на Г. Раноса і Л. Нетца на Й. Борхеса Санчеса відповідно. Крім того, Ф. Нойхаус замінив Т. Райтца. У вирішальному моменті «Боруссія» з Монхенгладбаха здобула право на пенальті в компенсований час (90-та хвилина) після фолу гравця «Аугсбурга» Н. Дорша. Т. Чванкара, вийшовши на заміну, реалізував вирішальний пенальті і, зберігши очко для своєї команди, зрівняв рахунок — 4:4. Загалом, і «Аугсбург», і «Боруссія» з Монхенгладбаха продемонстрували видатні результати в цьому матчі Бундесліги. Матч став свідченням майстерності та цілеспрямованості обох команд, подарувавши любителям футболу незабутнє видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Аугсбург, Боруссія М — Байєр.