Фулгем — Брентфорд — 0:3. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 19:01 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Брентфорд — 0:3. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Брентфорд (Англія).

Фулхэм - Брентфорд - 0:3. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Брентфорд - 0:3. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Фулхем (Англія) — Брентфорд (Англія) — 0:3 (0:1)
Голи: Йоан Вісса (44), Б. Мбеумо (66), Б. Мбеумо (90+3)

Попередження: Хікі (41), T. Ream (45+3), R. Генрі (62), Рід (65), T. Ream (66), Жоао Палінья (85)

Огляд матчу Фулгем — Брентфорд:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Фулхем» та «Брентфорд» на стадіоні «Крейвен Коттедж» був дуже очікуваним, обидві команди прагнули здобути важливу перемогу. Рахунок 0:1 у перерві свідчив про напружену боротьбу, але в підсумку гра завершилася впевненою перемогою «Брентфорда» з рахунком 0:3. Перша значуща подія сталася на 41-й хвилині, коли гравець «Брентфорда» А. Хіккі отримав жовту картку за неакуратну атаку. Уже за кілька хвилин, на 44-й хвилині, «Брентфорд» вийшов уперед завдяки ефектному голу Ю. Вісса, вивівши команду вперед на один гол до перерви. На останній хвилині першого тайму жовту картку отримав гравець «Фулхема» Т. Рим, що ще більше посилило їхнє розчарування. З початком другого тайму напруга в матчі продовжувала наростати. На 62-й хвилині до числа гравців, попереджених жовтою карткою, приєднався гравець «Брентфорда» Р. Генрі. На 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулхема» Г. Рід, а за хвилину ще одну жовту картку отримав Т. Ріма. На жаль для «Фулхема», участь Ріма в матчі тривала недовго: на 66-й хвилині він отримав червону картку, і «Фулхем» залишився вдесятьох. «Брентфорд» одразу ж скористався своєю чисельною перевагою, заробивши пенальті на 66-й хвилині, який був реалізований Б. Мбеумо. Мбеумо, збільшивши свою перевагу до 0:2.

Такий розвиток подій змусив «Фулгем» провести три швидкі заміни на 68-й хвилині: Х. Рід був замінений на К. Бассі, Б. Де Кордова. Бассі, Б. Де Кордова-Рід замінив Дж. Палхінью, а А. Перейра — Вілліана. На 71-й хвилині «Брентфорд» також зробив першу заміну: К. Шаде був замінений на К. Льюїс-Поттера. Гра продовжувала носити характер фізичної боротьби, було показано ще кілька жовтих карток. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулхема» Дж. Палхінья, що посилило його проблеми з дисципліною. У завершальній стадії матчу «Фулгем» спробував привнести свіжі сили в атаку, зробивши ще дві заміни. На 86-й хвилині К. Тете замінив Родріго Муніса, а на 87-й хвилині Р. Хіменес звільнив місце для А. Траоре. На 89-й хвилині «Брентфорд» також здійснив останню заміну: Ж. Дасільва залишив поле і замінив К. Айєра. Коли пролунав свисток на перерву, «Брентфорд» додав до травми пізній гол на 90-й хвилині від Б. Мбеумо, який зробив дубль і оформив переконливу перемогу своєї команди з рахунком 0:3. Фулхем, безсумнівно, буде розчарований своєю грою, що завершилася важкою поразкою в гостях. Незважаючи на результат, обидві команди демонстрували величезну рішучість та інтенсивність протягом усього матчу. Зрештою, вирішальним фактором виявилися клінічна гра «Брентфорда» і вміння використовувати свою чисельну перевагу. Гравці та менеджери, безсумнівно, проаналізують цей матч і внесуть у нього корективи, націлюючись на подальший успіх у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Фулхем, Брентфорд — Кр-л Пелас.