Боруссія Д — Кельн — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 21:31 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Кельн — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Кельн (Німеччина).

Боруссия Д - Кельн - 1:0. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Кельн - 1:0. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Кельн (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: Мален (88)

Предупредження: Мален (90+1)

Огляд матчу Боруссія Д — Кельн:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги дортмундська «Боруссія» приймала на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK футбольний клуб «Кольн». Атмосфера в залі була напруженою, вболівальники з нетерпінням чекали захопливого поєдинку між цими грізними командами. Щойно пролунав свисток судді, який дав старт грі, обидві команди продемонстрували свій намір і рішучість взяти всі три очки. Перший тайм так і залишився безгольовим: обидві команди створювали перспективні моменти, але так і не змогли забити. У перерві рахунок став 0:0, і в другому таймі гра проходила в рівновазі. Початок другого тайму ознаменувався появою нових гравців у складі обох команд. На 52-й хвилині ФК «Кольн» зробив першу заміну, замінивши Д. Зельке на С. Адамяна. Дортмундська «Боруссія» швидко відповіла першою заміною на 59-й хвилині: Е. Кан замінив Ф. Нмечу. На цьому господарі поля не зупинилися і вже за кілька хвилин зробили другу заміну: С. Галлера змінив молодий сенсаційний гравець Й. ФК «Кольн» також здійснив зміни у складі, замінивши на 66-й хвилині Л. Вальдшмідта на М. Олесена. Через кілька секунд відбулася ще одна заміна — Ф. Кайнц був замінений на М. Фінкграфе. На 70-й хвилині дортмундська «Боруссія» зробила третю заміну: капітан команди М. Реус вийшов на поле замість К. Адеємі.

Здавалося, що матч приречений на нічию до 88-ї хвилини, коли дортмундська «Боруссія» нарешті вийшла з глухого кута. В один із моментів Д. Мальєн забив приголомшливий гол, вивівши свою команду вперед і привівши вболівальників у захват. Цей гол виявився вирішальним у матчі, оскільки рахунок першого тайму став 1:0 на користь дортмундської «Боруссії». Після фінального свистка дортмундська «Боруссія» святкувала перемогу у впертій боротьбі. Це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували свій талант і цілеспрямованість. Значну роль у результаті матчу зіграли заміни, зроблені менеджерами обох команд. Пізня заміна Р. Бенсебаіні на Ж. Байное-Гіттенса на 84-й хвилині, а також заміна Ж. Райерсона на Т. Хазар. Райерсона на Т. Хазарда дозволили «Боруссії» зберегти надійну оборону і домогтися перемоги. ФК «Кольн» також зробив пізню заміну: на 90-й хвилині Р. Карстенсен замінив Л. Кіліана. Однак матч не закінчився без скандалу: на 90-й хвилині жовту картку отримав бомбардир дортмундської «Боруссії» Д. Мален. Попри це зауваження, його гол, забитий раніше, став вирішальним для перемоги команди. Насамкінець слід зазначити, що матч між дортмундською «Боруссією» та ФК «Кольн» був захопливим і продемонстрував пристрасть та майстерність обох команд. У напруженій боротьбі дортмундська «Боруссія» здобула перемогу з рахунком 1:0. Захопливі моменти і заміни протягом усього матчу зробили його незабутнім як для гравців, так і для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Боруссія Д, Кельн — Вольфсбург.