Альмерія — Реал — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 22:36 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Реал — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Альмерия - Реал - 1:3. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Реал - 1:3. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Альмерія (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:3 (1:1)
Голи: S. Arribas (3) — (19), (60), Вінісіус Джуніор (73)

Предупредження: Чумі (59)

Огляд матчу Альмерія — Реал:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні «Пауер Хорс» — «Естадіо де лос Джуегос Медітерранеос», «Альмерія» зустрілася з мадридським «Реалом». Гра проходила під знаком «Реала», який домінував на полі та здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Перший тайм розпочався з прояву майстерності та рішучості обох команд. Альмерія забила першою вже на 3-й хвилині, коли С. Аррібас переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу. Проте вже за 16 хвилин «Реал Мадрид» відповів голом Дж. Беллінгема, зрівнявши рахунок 1:1. Наприкінці першого тайму «Реал Мадрид» було скасовано через фол Т. Крооса на 45-й хвилині. Незважаючи на невдачу, обидві команди пішли на перерву з надією на перемогу в другому таймі. У другому таймі «Реал» узяв гру під свій контроль, і на 60-й хвилині Дж. Беллінгем знову забив гол, вперше вивівши свою команду вперед. Альмерія насилу знаходила в собі сили, і на 59-й хвилині Чумі отримав жовту картку. «Реал» продовжував домінувати в матчі, і на 73-й хвилині Вінісіус Жуніор забив гол.

У спробі переломити хід матчу «Альмерія» зробила кілька замін, випустивши на поле Л. Рамазані, Л. Робертоне і М. Пубілла, проте заміни «Реала» виявилися не менш результативними. На 72-й хвилині в гру було введено Родріго та Т. Крооса, які додали атаці свіжих сил та креативності. Надалі до гри долучився Е. Камавінга, який ще більше зміцнив контроль «Реала» в півзахисті. Ближче до кінця матчу «Реал» здійснив цілий шквал замін, випустивши на поле Хоселу, Ф. Вальверде та Б. Діаса. Діаса. Альмерія також зробила зміни, випустивши на поле А. Пуйгмаля і Лазаро в спробі врятувати матч. У підсумку домінування «Реала» на полі було винагороджено заслуженою перемогою. Матч продемонстрував майстерність і глибину гри команди, а проведені заміни суттєво вплинули на підсумковий рахунок. Альмерія" боролася щосили, але не змогла здолати мадридський «Реал». Ця гра стала свідченням того, наскільки конкурентною та захопливою є ліга Ла Ліга. Обидві команди продемонстрували яскраві моменти, але перемога залишилася за «Реалом» з рахунком 3:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Альмерія, Сельта — Реал.