Тулуза — ПСЖ — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 00:02 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — ПСЖ — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ПСЖ (Париж).

Тулуза - ПСЖ - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - ПСЖ - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Тулуза (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:1 (0:0)
Голи: З. Абухлал (87) — Мбаппе (62)

Предупредження: Кан-ін Лі (45+1), Мануель Угарте (81), Доннарумма (85)

Огляд матчу Тулуза — ПСЖ:

«Тулуза» і «Парі Сен-Жермен» зійшлися в цікавому поєдинку Ліги 1 на знаменитому стадіоні «Стадіон де Тулуза». Обидві команди жадали перемоги, і матч із самого початку обіцяв бути захопливим. У першому таймі обидві команди боролися за домінування на полі. Тулуза" стійко оборонялася, не даючи пробитися атакувальним силам «Парі Сен-Жермена». З іншого боку, гості продемонстрували свою атакувальну міць, але не змогли влучити у площину воріт. У перерві рахунок так і залишився 0:0, що свідчило про рівне протистояння команд. На початку другого тайму ситуація швидко змінилася. На 45-й хвилині Лі Канг-Ін із команди «Парі Сен-Жермен» отримав жовту картку, що означало фізичну боротьбу на полі. Вирішивши переломити ситуацію на свою користь, «Парі Сен-Жермен» на 51-й хвилині зробив подвійну заміну, замінивши Лі Канг-Іна на К. Мбаппе, а Ф. Руїса на О. Дембеле. У відповідь на заміну суперника «Тулуза» зробила власну заміну: на 57-й хвилині Ф. Магрі змінив Д. Жанро.

Однак на 62-й хвилині, коли було призначено пенальті, «Парі Сен-Жермен» домігся перелому. К. Мбаппе, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті і вивів свою команду вперед. На 71-й хвилині «Тулуза», не бажаючи здаватися, зробила подвійну заміну, випустивши на поле Т. Даллінга і Й. Беграуї. Це вливання свіжих сил вдихнуло нове життя в атаку. Час минав, і на 87-й хвилині рішучість «Тулузи» принесла свої плоди: у ворота гостей було призначено пенальті. З. Абухлал, вийшовши вперед, майстерно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели останні заміни. На 90-й хвилині «Тулуза» випустила М. Деслера замість М. Бангре, а З. Абухлаль залишив поле, звільнивши місце В. Каманзі. Незабаром пролунав свисток на перерву, і рахунок на табло став рівним — 1:1. Цей матч продемонстрував напружену боротьбу в Лізі 1: і «Тулуза», і «Парі Сен-Жермен» боролися за кожен сантиметр на полі. Незважаючи на підсумковий рахунок, було видно, що обидві команди виклалися на полі до кінця. Надалі ці запеклі поєдинки відіграватимуть вирішальну роль у визначенні абсолютних чемпіонів Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Тулуза, ПСЖ — Ланс.