Осасуна — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 00:32 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Атлетик (Більбао).

Осасуна - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Осасуна (Памплона) — Атлетик (Більбао) — 0:2 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Осасуна — Атлетик:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Ель Садар» «Атлетік» здобув впевнену перемогу над «Осасуною» з рахунком 2:0. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0, і цей рахунок не змінився до фінального свистка. Атлетик" не гаяв часу, щоб вийти вперед. Уже на 11-й хвилині Іньякі Вільямс вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. Гол став свідченням майстерності та точності Вільямса. «Осасуна» спробувала зрівняти рахунок, але оборона «Атлетіка» витримала. На 20-й хвилині «Атлетік» збільшив свою перевагу завдяки Горці Гурузете, який проявив неймовірну холоднокровність перед воротами. Його удар подвоїв перевагу і поставив «Осасуну» у складне становище. По ходу гри було зроблено кілька замін, щоб вивести на поле свіжі сили. На 60-й і 61-й хвилинах у складі «Осасуни» з’явилися А. Хосе Мануель і К. Авіла відповідно. Ці заміни були зроблені в спробі переломити хід гри та знайти прорив у надійній обороні «Атлетика». Однак «Осасуні» це не вдалося — «Атлетік» продовжував домінувати в матчі. На 60-й хвилині ситуація змінилася в гірший бік, коли О. Сансет отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та залишення команди вдесятьох.

Незважаючи на скорочення кількості гравців, «Атлетик» зберіг контроль над грою. На 65-й хвилині були проведені заміни: А. Еррера і А. Беренгер, а також Г. Гурузета. Ці заміни були спрямовані на зміцнення півзахисту і стримування «Осасуни». По ходу матчу обидві команди продовжували вести запеклу боротьбу. Жовті картки отримали Д. Гарсія з «Осасуни» та І. Руїс де Галаррета з «Атлетик Клубу», що додало напруженості в гру. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни. На 74-й хвилині «Осасуна» замінила Рауля на А. Ороза, а на 85-й хвилині замість П. Ібаньєса на поле вийшов М. Гомес. У складі «Атлетика» також відбулися зміни: на 84-й хвилині Р. Гарсія замінив І. Вільямса. У захисті замість Б. Прадоса Діаса з’явився І. Гарсія де Альбеніс. Матч закінчився на спірній ноті, коли на 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Осасуни» К. Авіла. Цей інцидент тільки посилив розчарування господарів поля, які так і не змогли знайти той самий гол, який міг би переломити хід зустрічі на їхню користь. Протягом усього матчу обидві команди демонстрували високу майстерність і рішучість, але в підсумку саме «Атлетик» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:0. Ця перемога підтверджує їхнє становище в турнірній таблиці Ла Ліги та додає їм впевненості в завтрашньому дні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Осасуна, Атлетик — Бетіс.