Лілль — Нант — 2:0. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 15:59 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Нант — 2:0. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Нант (Франція).

Лилль - Нант - 2:0. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Нант - 2:0. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Лілль (Франція) — Нант (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи: J. David (66), Адам Оунас (90+4)

Предупредження: Паллуа (32), Жан-Шарль Кастеллетто (47)

Огляд матчу Лілль — Нант:

У напруженому матчі Ліги 1 «Лілль» здобув перемогу над «Нантом» з рахунком 2:0 на «Декатлон Арені — Стад П’єр-Морі». Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Лілль» зумів здобути перемогу завдяки двом голам у другому таймі, залишивши «Нант» не при справах. На початку матчу обидві команди дотримувалися сильної оборонної тактики, що призвело до безгольового першого тайму. Проте, матч не обійшовся без гострих моментів. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Нанта» Н. Паллуа, а на 47-й хвилині — його партнер по команді Ж. Кастеллетто. Другий тайм виявився більш насиченим подіями, оскільки обидві команди прагнули вийти з глухого кута. Першу заміну «Нант» зробив на 64-й хвилині, замінивши Ф. Молле на С. Мутуссамі.

На 65-й хвилині відбулася ще одна зміна в складі «Нанта» — М. Коко замінив С. Аппуа. Переломний момент у матчі настав на 66-й хвилині, коли гравець «Лілля» Ж. Давид влучив у сітку воріт, вивівши свою команду з глухого кута. Щоб утримати перевагу, «Лілль» зробив дві швидкі заміни. На 70-й хвилині замість А. Оунаса вийшов Х. Харальдссон, а на 71-й хвилині замість І. Кавалейро — Є. Жегрова. На 72-й хвилині «Нант» відповів двома замінами. Замість Маркіньоса на поле вийшов Д. Аугусто, а замість К. Бамби — М. Сімон. Напруга матчу посилилася, коли на 79-й хвилині червону картку отримав гравець «Лілля» Алекссандро, який був змушений догравати решту зустрічі вдесятьох. У момент розчарування «Нанта» гол С. Аппуа на 82-й хвилині був скасований через офсайд, що позбавило його шансів зрівняти рахунок. Лілль завершив матч двома пізніми замінами на 90-й хвилині. Ж. Давид вийшов замість Ю. Язичі, а А. Гомес замінив К. Балеба. Остаточний цвях у кришку труни «Нант» забив в останні хвилини матчу, коли А. Унас, гравець «Лілля», оформив перемогу з рахунком 2:0. Цей матч продемонстрував суперництво і захопливі моменти, які вболівальники очікують від Ліги 1. Здатність «Лілля» переломити хід матчу та використати свої гольові можливості стала вирішальним фактором, не дозволивши «Нанту» відповісти. На стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морой» розгорнулася напружена боротьба між цими командами, і хоча «Нант» завзято бився, зрештою він зазнав поразки. Заслужену перемогу в цьому поєдинку Ліги 1 здобув «Лілль», який продемонстрував клінічну завершеність і надійну оборону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Лілль, Нант — Монако.