Лор’ян — Ніцца — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 18:00 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Ніцца — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Ніцца (Франція).

Лорьян - Ницца - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Ницца - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Лор’ян (Франція) — Ніцца (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: S. Doucoure (77) — Еванн Гессан (64)

Предупредження: M. Sanson (52), Жюльєн Лапорт (53)

Огляд матчу Лор’ян — Ніцца:

Захоплива нічия в матчі Лор’ян — Ніцца на стадіоні Ів Алленмат — Ле Мустуар У захопливому поєдинку між Лор’яном і Ніццою обидві команди билися на полі, що призвело до заслуженої нічиєї 1:1 у матчі Ліги 1 на стадіоні Ів Алленмат — Ле Мустуар. У першому таймі обидві команди демонстрували сильну оборону, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Однак у другому таймі гра пішла активніше: на 52-й хвилині жовту картку за фол отримав гравець «Ніцци» М. Сансон, а на 53-й хвилині — гравець «Лор’яна» Ж. Лапорт. Гра загострилася, коли на 57-й хвилині «Лор’ян» зробив заміну: замість Т. Ле Бріса вийшов А. Мейте, а замість Д. Йонгва — В. Ле Гофф. На 64-й хвилині «Ніцца» вирвала перемогу. Е. Гуессан забив чудовий гол, забезпечивши «Ніцці» перевагу 1:0. Однак «Лор’ян» швидко відреагував на це двома замінами на 71-й хвилині: Ж. Макенго замінив Е. Ж. Крупі, а Б. Діенг вийшов замість С. Дукуре.

Наполегливі зусилля «Лор’яна» принесли свої плоди на 77-й хвилині, коли С. Дукуре влучив у площину воріт, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. Цей гол надав «Лор’яну» нових сил і прагнення домогтися перемоги на своєму полі. Намагаючись змінити хід гри, «Ніцца» на 78-й хвилині зробила дві заміни: С. Діоп замінив Б. Буанані, а М. Сансон — Х. Будауї. На 83-й хвилині «Ніцца» зробила останню заміну: Е. Гуссан був замінений на Т. Моффі. На 86-й хвилині «Лор’ян» також зробив заміну: замість Б. Інносана вийшов Ж. Понсо. Остання заміна в матчі відбулася у складі «Ніцци» на 88-й хвилині: Ж. Лаборде був замінений на Б. Брахімі. Після фінального свистка обидві команди пішли з поля з упевненою нічиєю 1:1. Матч продемонстрував цілеспрямованість і майстерність обох команд, порадувавши глядачів на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар». У результаті обидві команди здобули цінні очки для продовження свого шляху в гострій конкурентній боротьбі в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Лілль, Ніцца — Ліон.