Уніон — Майнц — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 18:31 20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Майнц — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Майнц (Німеччина).

Унион - Майнц - 4:1. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Майнц - 4:1. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Уніон (Берлін) — Майнц (Німеччина) — 4:1 (2:0)
Голи: Кевін Беренс (1), Кевін Беренс (9), Кевін Беренс (70), М. Пантович (90+6) — А. Качі (64)

Предупредження: Кевін Беренс (11), Лі Дже Сон (31), Кор (51), Д. да Коста (59), Леандро Баррейро (80), Зепп ван ден Берг (90+2)

Огляд матчу Уніон — Майнц:

У нещодавньому матчі Бундесліги проти команди FSV Mainz 05 на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» берлінський «Уніон» продемонстрував перевагу та майстерність. Рахунок 2:0 у перерві задав тон впевненій перемозі, яка завершилася з рахунком 4:1 на користь «Уніон Берліна». Початок матчу був ударним: за перші дев’ять хвилин гравець «Уніон Берліна» К. Беренс двічі вразив ворота суперника. Беренс продемонстрував свою майстерність забивання голів і вивів свою команду в лідери на самому початку гри. Вболівальники берлінського «Уніона» схопилися з місць і стали радіти тому, що господарі взяли гру під свій контроль. Однак вражаюча гра Беренса була стримана жовтою карткою, отриманою на 11-й хвилині за грубий фол. Незважаючи на цю невдачу, «Уніон Берлін» продовжував домінувати протягом усього першого тайму. FSV Mainz 05, навпаки, ніяк не міг знайти свій ритм. На 31-й хвилині Лі Чже Сун отримав жовту картку, що ще більше посилило його розчарування. Боротьба команди продовжилася: на 51-й хвилині жовту картку отримав Д. Кольр, а на 59-й — Д. да Коста. FSV Mainz 05 спробував переломити хід гри, зробивши заміну на 60-й хвилині. Д. Кор був замінений на С. ван ден Берга, а К. Онісіво вийшов замість Б. Груди. Незважаючи на заміну, удача «Майнца 05» не змінилася: на 63-й хвилині Л. Ажорк промахнувся з пенальті. Незабаром, на 64-й хвилині, «Майнц 05» нарешті влучив у сітку воріт А. Качі.

Це дало надію команді гостей, але вона швидко згасла, коли на 70-й хвилині гравець берлінського «Уніона» К. Беренс забив свій третій гол у матчі. Обидві команди продовжили проводити заміни, намагаючись змінити траєкторію гри. На 66-й хвилині у складі «Уніон Берлін» з’явилися Д. Д. Фофана та Ж. Руссільон, а на 75-й хвилині «ФСВ Майнц 05» замінив Лі Чже Суна на А. Баркока. Баркока. Розчарування «ФСВ Майнц 05» посилилося, коли на 80-й хвилині жовту картку отримав Л. Баррейро. На 81-й хвилині «Майнц 05» зробив ще дві заміни: А. Штаха і Д. да Косту замінили Т. Краусс і Н. Вайпер відповідно. Ближче до кінця матчу «Майнц 05» отримав ще одну можливість реалізувати пенальті на 88-й хвилині. Однак Л. Ажорк не зміг реалізувати пенальті, і шанси на порятунок стали випаровуватися. В останні хвилини матчу «Уніон Берлін» зробив ще дві заміни: К. Волланд і А. Лайдуні замінили К. Беренса і А. Кемляйна відповідно. У кінцівці матчу на 90-й хвилині С. ван ден Берг отримав жовту картку, а потім М. Пантович забив гол, поставивши знак оклику на перемозі команди. Домінуюча гра «Уніон Берлін» проти «Майнц 05» стала підтвердженням їхньої майстерності та вміння використовувати свої можливості. Переконлива перемога з рахунком 4:1 продемонструвала їхнє прагнення до успіху в Бундеслізі. У продовженні сезону ця перемога, безсумнівно, додасть «Уніон Берліну» впевненості та імпульсу до подальшого розвитку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Уніон, Майнц — Айнтрахт.