Вест Гем — Челсі — 3:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 20:35 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Челсі — 3:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Челсі (Лондон).

Вест Хэм - Челси - 3:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Челси - 3:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Вест Гем (Лондон) — Челсі (Лондон) — 3:1 (1:1)
Голи: Н. Агерд (7), Михайло Антоніо (53), Пакета (90+5) — C. Chukwuemeka (28)

Попередження: Н. Агерд (13), Пакета (35), Дісасі (36), C. Chukwuemeka (40), Емерсон Палміері (45), Н. Агерд (67), Н. Джексон (72)

Огляд матчу Вест Гем — Челсі:

«Вест Гем Юнайтед» здобув перемогу в захопливому матчі з «Челсі» з рахунком 3:1 у матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні в Лондоні. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак саме «Вест Гем» вийшов уперед, переломивши хід гри в другому таймі та здобувши переконливу перемогу. Перша помітна подія сталася на 7-й хвилині, коли Н. Агуерд, гравець «Вест Гема», відкрив рахунок у матчі. Публіка на стадіоні вибухнула радістю, коли їхня команда вийшла вперед. Гол Агуерда задав тон напруженому поєдинку. 28-та хвилина принесла «Челсі» швидкий гол у відповідь, і К. Чуквуемека, на радість своїх уболівальників, зрівняв рахунок. Незважаючи на рівний рахунок, гра не обійшлася без драматизму. Обидві команди отримали достатню кількість жовтих карток: Агуерд із «Вест Гема», Чуквуемека та А. Дісасі з «Челсі» були попереджені суддею. 43-тя хвилина стала переломною для «Челсі», оскільки вони втратили можливість реалізувати пенальті. Е. Фернандес не зміг реалізувати пенальті, втративши чудовий шанс повести в рахунку. Другий тайм почався з новою силою: на 53-й хвилині М. Антоніо, гравець «Вест Гема», переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол надав нового імпульсу господарям поля, і вболівальники відповіли на нього бурхливими оплесками. На 67-й хвилині Агуерд отримав другу жовту картку, і «Челсі» залишився вдесятьох.

Агуерд був вилучений, залишивши свою команду боротися за перемогу в меншості. Відчувши можливість, «Челсі» кинувся вперед у пошуках рівного рахунку. Обидві команди зробили заміни, щоб оптимізувати тактику і освіжити склади. На 69-й хвилині замість Агуерда вийшов гравець «Вест Гема» С. Бенрахма, який надав атаці свіжості та імпульсу. «Челсі» ввів у гру Б. Чілуелла на 61-й хвилині, сподіваючись додати іскру в гру. По ходу гри «Вест Гем» стійко протистояв натиску «Челсі». Господарі поля впевнено оборонялися, не даючи супернику простору в атакувальній третині. «Челсі» провів чергові заміни, випустивши К. Галлахера і Н. Мадуеке, у спробі врятувати очко, але так і не зміг пробити оборону «Вест Гема». «Вест Гем» успішно витримав шторм і навіть збільшив свою перевагу в останні хвилини гри. На 90-й хвилині Пакете вийшов на поле для виконання пенальті та впевнено реалізував його, поставивши крапку в матчі. Цей гол став для «Вест Гема» незабутньою перемогою, порадувавши вболівальників і забезпечивши три надважливих очки в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Матч між «Вест Гемом» і «Челсі» на стадіоні «Лондон Стедіум» став захопливим поєдинком, сповненим голів, карток і непереборного драматизму. Вест Гем вийшов гідним переможцем, продемонструвавши завзятість і стійкість перед обличчям складного суперника. Цей матч залишиться в пам’яті як свідчення непередбачуваності футболу і тієї пристрасті, яку він викликає у гравців і вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Вест Гем, Челсі — Лутон Таун.