Сассуоло — Аталанта — 0:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 21:34 20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та ... Сассуоло — Аталанта — 0:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та Аталанта (Бергамо).

Сассуоло - Аталанта - 0:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Аталанта - 0:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Сассуоло (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 0:2 (0:0)
Голи: Чарльз Де Кетелер (83), Надір Зортеа (90+3)

Огляд матчу Сассуоло — Аталанта:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Сассуоло» зустрівся з «Аталантою» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. На початку матчу обидві команди продемонстрували величезний талант і майстерність, і на вболівальників чекало захоплююче видовище: обидві сторони прагнули взяти гру під свій контроль. У першому таймі обидві команди безперервно атакували й упевнено оборонялися, внаслідок чого в перерві рахунок був 0:0. Напруга гри тримала вболівальників у напрузі, вони з нетерпінням чекали переломного моменту. На початку другого тайму обидва менеджери зробили низку важливих замін, щоб надати своїм командам сил. Сассуоло, намагаючись посилити атакувальний потенціал, замінив М. Віну на Ф. Міссорі, а Аталанта замінила Д. Сапату на К. Де Кетеляре. Заміни надали грі нових сил, і обидві команди наполегливо боролися за вихід із глухого кута. По ходу матчу «Аталанта» продовжувала йти вперед, прагнучи невловимого першого голу. Атакувальна гра «Аталанти» набула додаткового імпульсу завдяки виходу М. Пасаліча замість Едерсона на 46-й хвилині. Сассуоло, не поступаючись, зробив заміну, випустивши на 62-й хвилині Н. Байрамі замість К. Торстведта.

На 83-й хвилині «Аталанта», нарешті, знайшла довгоочікуваний перелом. К. Де Кетеляре забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Сассуоло, вирішивши не здаватися без бою, зробив чергові заміни, намагаючись врятувати гру. На 85-й хвилині замість С. Мулаттьєрі з’явився А. Пінамонті, який сподівався, що «Аталанта» зможе відігратися. Однак на останніх хвилинах матчу надії «Аталанти» впали, і Н. Зортеа, забивши гол, зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди. Пролунав фінальний свисток, і «Аталанта» відсвяткувала важку перемогу над «Сассуоло». Матч продемонстрував неприборканий дух і цілеспрямованість обох команд, але в підсумку перемогла «Аталанта». Вболівальники отримали задоволення від захопливого футболу і з нетерпінням чекали наступної зустрічі між цими талановитими командами. Загалом матч між «Сассуоло» та «Аталантою» став підтвердженням якості футболу в Серії А. Стадіон MAPEI — Città del Tricolore став чудовим тлом для цього захопливого поєдинку, і обидві команди віддали всі сили для досягнення перемоги. Любителі футболу залишилися задоволені захопливим і незабутнім матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Сассуоло, Фрозіноне — Аталанта.