Барселона — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 22:35 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Барселона - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Барселона (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Педрі (82), Ф. Торрес (90+4)

Попередження: Алехо (14), де Йонг (26), тер Штеген (26), Гаві (45+6), Феде Сан Еметеріо (45+2), Педрі (73), Хав’єр Ернандес (90+3)

Огляд матчу Барселона — Кадіс:

«Барселона» здобула перемогу над «Кадісом» із рахунком 2:0 у захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на легендарному стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Незважаючи на безгольовий перший тайм, обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість протягом усього матчу. Початок гри пройшов у напруженій боротьбі, обидві сторони прагнули з перших хвилин заволодіти ініціативою. На 14-й хвилині І. Алехо, гравець «Кадіса», отримав жовту картку за грубу атаку, задавши тон фізичному протистоянню. На 26-й хвилині його приклад наслідував гравець «Барселони» Ф. де Йонг, який також отримав жовту картку за необережний підкат. Миттю пізніше попередження отримав і воротар «Барселони» М. тер Штеген. Перший тайм пройшов у гострих моментах, обидві команди прагнули вийти з рівного становища. Перед самою перервою жовті картки отримали гравці «Кадіса» Ф. Сан-Еметеріо та «Барселони» Гаві, що підкреслило напруженість матчу. На початку другого тайму «Кадіс» зробив дві заміни, намагаючись змінити хід гри. Ф. Сан-Еметеріо був замінений на Р. Собріно, а І. Алехо вийшов замість Д. Мачіса. Барселона також зробила першу заміну: Гаві був замінений на А. Еззальцулі. Ці зміни надали грі нових сил, оскільки обидві команди прагнули до вирішального першого голу. На 68-й хвилині «Барселона» зробила ще одну заміну — замість А. Фаті вийшов А. Бальде.

Одночасно «Кадіс» зробив три заміни, випустивши на поле Р. Марті, К. Рамоса і А. Фернандеса для посилення атаки. Гра стала ще більш напруженою, коли на 73-й хвилині жовту картку отримав Педрі з «Барселони». Відчувши необхідність подальших змін, «Барселона» зробила дві заміни на 79-й хвилині, випустивши О. Ромеу та А. Крістенсена замість С. Роберто та Е. Гарсії відповідно. На 82-й хвилині стадіон вибухнув від радості, коли Педрі ударом з близької відстані переломив ситуацію. Гол приніс «Барселоні» таку необхідну перевагу і ще більше розпалив її атакувальний потенціал. У відповідь на це «Кадіс» зробив останні заміни, випустивши Хосе Марі, М. Осмаїча і А. Негредо в гонитві за рівним рахунком. На останніх хвилинах матчу гравець «Кадіса» Х. Ернандес отримав жовту картку, що ще більше загострило і без того напружену атмосферу. На останніх хвилинах матчу гравець «Барселони» Ф. Торрес забив гол, зробивши рахунок 2:0. Матч продемонстрував стійкість і майстерність обох команд у конкурентній Ла Лізі. Заслужена перемога «Барселони» продемонструвала її вміння використовувати свої можливості і отримувати вигоду з вирішальних моментів. «Кадіс» вів запеклу боротьбу, але в підсумку був розгромлений «Барселоною». На стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» відбувся захопливий поєдинок двох команд Ла Ліги, який залишив уболівальників задоволеними напруженою і насиченою грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Барселона, Кадіс — Альмерія.