Лечче — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 23:49 20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Лаціо (Рим).

Лечче - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Лечче (Італія) — Лаціо (Рим) — 2:1 (0:1)
Голи: P. Almqvist (85), Ді Франческо (87) — C. Нерухомий (26)

Попередження: Стрефецца (68), Густав Ісаксен (71), Понграчич (80), Хоан Гонсалес (80), Luca Pellegrini (90+4)

Огляд матчу Лечче — Лаціо:

У захопливому матчі Серії А «Лечче» здобув приголомшливу перемогу над «Лаціо». Матч проходив на стадіоні Comunale Via del Mare і пройшов у напруженій атмосфері для гравців і вболівальників. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Лаціо», завдяки голу зіркового нападника Чіро Іммобіле. На початку другого тайму обидві команди зробили ранні заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. У «Лаціо» замість М. Вечіно і Г. Ісаксена вийшли Даічі Камада і Феліпе Андерсон. З іншого боку, «Лечче» здійснив три заміни поспіль, ввівши в гру П. Доргу, В. Жандрі і Х. Рафіа замість А. Галло, А. Бліна і М. Каби. Гра стала напруженою, суддя виписав жовті картки обом командам. Гравці «Лечче» Г. Стрефецца і «Лаціо» Г. Ісаксен були попереджені на 68-й і 71-й хвилинах відповідно. На 72-й хвилині «Лаціо» здійснив останню заміну: замість Педро і Пеллегріні в гру вступили М. Дзаккані і М. Лаццарі. Лечче відповів своєю заміною — Л. Банда замінив Ф. Ді Франческо на 77-й хвилині. Час минав, напруга на полі наростала. На 80-й хвилині жовті картки отримали гравці «Лечче» Х. Гонсалес і М. Понграчич, що додало драматизму.

На 83-й хвилині «Лечче» зробив п’яту заміну, замінивши Гонсалеса на Р. Бурнете. І тут же «Лечче» знову вступив у гру. На 85-й хвилині П. Альмквіст ударом головою зрівняв рахунок на табло — 1:1. Публіка сколихнулася, передчуваючи можливу поразку. На цьому «Лечче» не зупинився і продовжив атакувати. На 87-й хвилині Ф. Ді Франческо забив переможний для «Лечче» гол, чим розлютив уболівальників господарів. «Лаціо» відчайдушно намагався зрівняти рахунок, але так і не зміг пробити надійну оборону «Лечче». На 88-й хвилині «Лаціо» зробив останню заміну, замінивши Д. Катальді на Т. Кастелланоса. Матч закінчився на напруженій ноті: в останні хвилини гри жовту картку отримав гравець «Лаціо» Л. Пеллегріні. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Лечче» став свідченням їхньої рішучості та бойового духу. Вони перевернули хід гри, забивши два пізніх голи і залишивши «Лаціо» в приголомшеному стані. Перемога дозволила «Лечче» піднятися в турнірній таблиці Серії А, а «Лаціо» довелося зализувати рани та перебудовуватися. Цей захопливий матч продемонстрував непередбачуваність футболу, в якому до самого фінального свистка може статися все, що завгодно. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і завзятість, зробивши цей поєдинок незабутнім для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Лечче, Лаціо — Дженоа.