Алавес — Севілья — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-21 22:07 21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Севілья — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Алавес - Севилья - 4:3. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Севилья - 4:3. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Алавес (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 4:3 (2:2)
Голи: L. Rioja (7), R. Duarte (44), Kike García (54), Kike García (59) — A. Abqar (15), Ерік Ламела (41), Мір (90+7)

Попередження: Гудель (62), Андоні Горосабель (90+1), Торрес (90+9)

Огляд матчу Алавес — Севілья:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» зустрілися «Алавес» і «Севілья». Це була напружена боротьба, яка подарувала глядачам багато голів і драматизму. У перерві рахунок був 2:2, але результат виявився сприятливим для «Алавеса», який з рахунком 4:3 здобув перемогу над «Севільєю». Початок матчу був стрімким: уже на 7-й хвилині «Алавес» вийшов уперед. Л. Ріоха переправив м’яч у сітку, чим розлютив глядачів. Однак радість була недовгою: на 15-й хвилині «Севілья» зрівняла рахунок завдяки невдалому голу А. Абкара. Після цього «Севілья» взяла гру під свій контроль, пішла вперед і створила безліч моментів. На 41-й хвилині Е. Ламела вивів гостей уперед, забезпечивши їм перевагу. Але перед самою перервою «Алавес» відігрався, і Р. Дуарте забив важливий гол, зробивши рахунок 2:2. Другий тайм розпочався зі шквалу замін. У складі «Севільї» замість Фернандо та А. Педроси з’явилися І. Ракітіч і М. Акуна, сподіваючись повернути собі лідерство. Однак першим відзначився «Алавес», у складі якого на 54-й хвилині відзначився К. Гарсія. Нападник не зупинився на досягнутому і вже за п’ять хвилин забив ще раз, оформивши дубль і забезпечивши собі впевнену перевагу в рахунку 4:2. Надалі «Севілья» спробувала відігратися.

На 60-й хвилині замість О. Торреса була проведена третя заміна — Л. Окампос. Але «Алавес» тримався і навіть отримав кілька жовтих карток, причому на 62-й хвилині одну з них отримав і Н. Гудель із «Севільї». Обидві команди вийшли на заміну: на 67-й хвилині «Алавес» замінив Г. Алкаїна на Г. Лопеса, а на 75-й хвилині «Севілья» замінила Г. Джордана та Сусо на Г. Корону та Р. Міра відповідно. Алавес" також зробив дві заміни: на 79-й хвилині К. Гарсія замінив М. Сіллу, а К. Бенавідес — А. Бланко. Матч вступав у свої останні хвилини, і напруга в ньому була відчутною. Алавес зробив ще дві заміни: на 87-й хвилині Р. Дуарте замінив Р. Маріна, а Л. Ріоха — М. де ла Фуенте. Тим часом на 90-й хвилині А. Горосабель і О. Торрес отримали жовті картки за «Алавес» і «Севілью» відповідно. Коли до кінця матчу залишалися лічені секунди, «Севілья» пішла в атаку, намагаючись зрівняти рахунок. Зусилля принесли свої плоди: на 90-й хвилині Р. Мір влучив у сітку воріт, створивши напружену фінальну ситуацію. Однак «Севілья» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Алавеса» з рахунком 4:3. Матч «Алавес» — «Севілья» увійде в історію Ла Ліги як захопливий поєдинок, сповнений голів, драматизму та цікавих замін. Він підкреслив конкурентоспроможність і непередбачуваність іспанського футболу, залишивши вболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Алавес, Севілья — Жирона.