Рейнджерс — ПСВ Ейндховен — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-08-22 23:55 22 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і ПСВ Ейндховен ... Рейнджерс — ПСВ Ейндховен — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

22 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і ПСВ Ейндховен (Нідерланди).

Рейнджерс - ПСВ Эйндховен - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРейнджерс - ПСВ Эйндховен - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Рейнджерс (Глазго) — ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — 2:2 (1:0)
Голи: А. Сіма (45), R. Matondo (78) — Сангаре (61), де Йонг (80)

Попередження: Дж. Таверньє (36), Баришич (48), T. Cantwell (57), J. Souttar (83), Y. Vertessen (87)

Огляд матчу Рейнджерс — ПСВ Ейндховен:

На легендарному стадіоні «Іброкс» відбувся захопливий матч Ліги чемпіонів УЄФА між командами «Рейнджерс» і ПСВ «Ейндховен», що завершився внічию 2:2. Перший тайм розпочався з високої інтенсивності та швидкого темпу гри з обох сторін. На 36-й хвилині капітан «Рейнджерс» Ж. Таверньє отримав жовту картку за грубе порушення правил. Однак перед самою перервою А. Сіма з «Рейнджерс» чудовим ударом по воротах вивів свою команду вперед. Другий тайм продовжив феєрверк боротьби за кожен сантиметр поля. Уже на 48-й хвилині Б. Баришич із команди «Рейнджерс» отримав жовту картку. На 57-й хвилині Т. Кантуелл також був занесений до суддівської книги. На 61-й хвилині І. Сангаре (ПСВ Ейндховен) вдалим ударом зрівняв рахунок. На 67-й хвилині обидва менеджери вирішили провести деякі зміни. У «Рейнджерс» замість А. Сіми і Р. Джека вийшли Р. Матондо і Дж. Лундстрем. З іншого боку, ПСВ Ейндховен на тій самій хвилині замінив І. Сайбарі на Г. Тіля. На 78-й хвилині «Рейнджерс» відновив свою перевагу завдяки голу Р. Матондо. Матондо.

Однак їхня радість була недовгою: вже за дві хвилини гравець ПСВ Ейндховен Л. де Йонг зрівняв рахунок. На 82-й хвилині ПСВ Ейндховен зробив ще дві заміни: замість С. Самбо і Ю. Вертессена з’явилися С. Дест і Н. Ланг. На 83-й хвилині, коли гра висіла на волосині, обидві команди зробили чергові заміни. У «Рейнджерс» замість Даніло і К. Дауелла вийшли К. Дессерс і Х. Сіфуентес. На цій же хвилині жовту картку отримав Дж. Соуттар із «Рейнджерс». На 86-й хвилині «Рейнджерс» зробив останню заміну: С. Ламмерс замінив Т. Кантуелла. На 87-й хвилині жовту картку отримав гравець ПСВ «Ейндховен» Ю. Вертессен. В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни: у складі ПСВ «Ейндховен» замість І. Бабаді та Й. Схаутена з’явилися О. Боскальї та А. Рамальо. Матч завершився напруженою нічиєю 2:2, залишивши вболівальників обох команд у напрузі до фінального свистка. Ця захоплююча зустріч продемонструвала талант, рішучість і стійкість як «Рейнджерс», так і ПСВ Ейндховен, ставши незабутнім матчем Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Іброкс». Результат, безсумнівно, змусить уболівальників із нетерпінням чекати наступної глави в цьому запеклому змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСВ Ейндховен — Рейнджерс, ПСВ Ейндховен — Рейнджерс.