Жальгіріс — Ференцварош — 0:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-24 20:57 24 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Жальгіріс (Литва) і Ференцварош (Угорщина). ... Жальгіріс — Ференцварош — 0:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

24 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Жальгіріс (Литва) і Ференцварош (Угорщина).

Жальгирис - Ференцварош - 0:4. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЖальгирис - Ференцварош - 0:4. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Жальгіріс (Литва) — Ференцварош (Угорщина) — 0:4 (0:1)
Голи: А. Траоре (17), B. Varga (65), Пешич (76), А. Траоре (84)

Попередження: B. Varga (31)

Огляд матчу Жальгіріс — Ференцварош:

У захопливому поєдинку Ліги Конференції Європи УЄФА угорська команда «Ференцварош ТК» продемонструвала свою перевагу над вільнюським «Жальгірісом» на стадіоні ЛФФ «Вільняус». Матч завершився впевненою перемогою ТК «Ференцвароші» з рахунком 0:1 у перерві та 0:4 в основний час. З перших хвилин матчу ТК «Ференцвароші» продемонстрував свою майстерність в атаці. Уже на 17-й хвилині Амаду Траоре вдало реалізував гол, вивівши свою команду в лідери. Цей гол задав тон усьому матчу: «Ференцвароші» продовжував атакувати, але «Жальгіріс Вільнюс» намагався відбитися від нападу і дати про себе знати. На 31-й хвилині гравець ТК «Ференцваросі» Бенче Варга отримав жовту картку за тактичну помилку. Це свідчило про прагнення ФК «Жальгіріс Вільнюс» порушити хід гри суперника. Перед самою перервою ФК «Жальгіріс Вільнюс» зробив першу заміну: Лаймонаса Антала замінив Лукас Вака. Ця заміна повинна була надати команді нових сил і поліпшити її гру. Однак було видно, що «Ференцваросі ТК» підготувався і не збирався так просто втрачати свою перевагу. На початку другого тайму ФК «Жальгіріс Вільнюс» здійснив ще одну заміну на 46-й хвилині: Михайло Міліковича замінив Юкі Карашима. Незважаючи на всі зусилля, на 62-й хвилині «Жальгіріс Вільнюс» зіткнувся із серйозною проблемою: Микола Горобцов отримав червону картку і залишився на полі вдесятьох. Це поставило їх у невигідне становище порівняно з непоступливим ТК «Ференцваросі». На 65-й хвилині ТК «Ференцваросі» було призначено штрафний після фолу в штрафному майданчику. Бенче Варга, вийшовши вперед, бездоганно реалізував пенальті, ще більше збільшивши перевагу своєї команди.

На 68-й хвилині ФК «Жальгіріс Вільнюс» зробив третю заміну: Марко Павеліч замінив Юстінаса Бопесу. Ця заміна була спрямована на зміцнення оборони і запобігання новим голам з боку ТК «Ференцваросі». На 70-й хвилині ТК «Ференцваросі» також зробив заміну, замінивши Бенче Варгу на Антоніо Пешича. Ця зміна свідчила про намір менеджера зберегти інтенсивність гри і не дати команді зменшити оберти. На 72-й хвилині ФК «Жальгіріс Вільнюс» зробив останню заміну, ввівши в гру Артураса Новіковаса замість Домантаса Казлаускаса. Однак ця заміна не справила істотного впливу на хід гри, оскільки ТК «Ференцваросі» продовжував домінувати. На 76-й хвилині ТК «Ференцваросі» забив свій третій гол у матчі — відзначився Антоніо Пешич. Цей гол ще більше деморалізував ФК «Жальгіріс Вільнюс» і закріпив контроль ТК «Ференцваросі» над грою. Наприкінці матчу ТК «Ференцваросі» продовжив проводити заміни. На 80-й хвилині замість Андерсона Есіті з’явився Крістоффер Захаріассен. Невдовзі після цього, на 81-й хвилині, Мухаммад Абу Фані замінив Моеза Бен Ромдана. На 84-й хвилині «Ференцваросі ТК» забив свій останній гол у матчі — Амаду Траоре оформив свій другий гол у матчі. Це дозволило «Ференцваросі» здобути впевнену перемогу та продемонструвати свій атакувальний талант. Наприкінці матчу «Ференцваросі» зробив четверту й останню заміну: Амаду Траоре замінив Овусу. Загалом, вражаюча гра «Ференцваросі» в матчі з вільнюським «Жальгірісом» продемонструвала їхню атакувальну майстерність і вміння контролювати хід гри. Ця перемога, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах на шляху до подальшого просування в Лізі Конференції Європи УЄФА. Своєю чергою, ФК «Жальгіріс Вільнюс» необхідно перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб у наступних матчах повернутися сильнішими.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ференцварош — Жальгіріс, Ференцварош — Жальгіріс.