Славія — Зоря — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-24 21:57 24 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Зоря (Луганськ). ... Славія — Зоря — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

24 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Зоря (Луганськ).

Славия - Заря - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСлавия - Заря - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Славія (Прага) — Зоря (Луганськ) — 2:0 (0:0)
Голи: M. Тіджані (81), L. Masopust (90+4)

Попередження: Дришлюк (7), E. Герреро (44), Батагов (50), O. Яцик (57), M. Turbayevskyi (62)

Огляд матчу Славія — Зоря:

У нещодавньому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Фортуна Арена», «Славія Прага» приймала луганську «Зорю» в захопливому поєдинку, який завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Перший тайм матчу завершився безгольовою нічиєю, але не обійшлося без хвилювання. На 7-й хвилині гравець луганської «Зорі» К. Дришлюк отримав жовту картку за грубий фол. На 27-й хвилині «Славія Прага», здавалося, повела в рахунку, коли Л. Масопуст переправив м’яч у сітку, але гол було скасовано через порушення правил. Ближче до кінця тайму жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» Е. Герреро, що ще більше посилило напругу в матчі. На початку другого тайму луганська «Зоря» провела першу заміну: замість П. Міцина на поле вийшов Д. Мишньов. Однак вони продовжували отримувати жовті картки: О. Батагов і О. Яцик були попереджені на 50-й і 57-й хвилинах відповідно. Потім «Славія Прага» зробила свій хід, зробивши дві заміни поспіль. На 57-й хвилині І. Шранц замінив В. Юрецку, а на 58-й хвилині М. Юрасек вийшов замість М. ван Бурена. На 62-й хвилині жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» М. Турбаєвський, додавши до своїх проблем із дисципліною.

Ще двома замінами посилила свій склад «Славія Прага». На 68-й хвилині М. Чітіл замінив М. Тіджані, а на 69-й хвилині Л. Дріт вийшов замість Б. Огунгбаї. Перелом у грі «Славії Праги» настав на 81-й хвилині, коли М. Тіджані забив вирішальний гол, вивівши свою команду вперед у рахунку. На останніх хвилинах гри луганська «Зоря» провела ще дві заміни: на 82-й хвилині В. Бугай замінив Е. Герреро, а Д. Антюх — І. Горбача. Обидві команди продовжили боротьбу, і на 86-й хвилині луганська «Зоря» зробила останню заміну, замінивши І. Кирюханцева на Д. Алефіренка. Алефіренка. Славія Прага відповіла останньою заміною Д. Доудера, який замінив К. Валлема на 88-й хвилині. На останніх хвилинах матчу Н. Лалатович, гравець луганської «Зорі», отримав жовту картку, що посилило їхнє розчарування. А на 90-й хвилині Л. Масопуст ще одним голом оформив перемогу «Славії Праги», зробивши рахунок 2:0 на свою користь. Матч між «Славією Прагою» і луганською «Зорею» пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність і завзятість протягом усієї гри. Вирішальним фактором стало те, що «Славія Прага» домоглася успіху на останніх хвилинах, забезпечивши собі всі три очки в цьому поєдинку Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Славія, Зоря — Славія.