Дармштадт — Уніон — 1:4. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 18:33 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Уніон — 1:4. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Дармштадт - Унион - 1:4. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Унион - 1:4. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 1:4 (1:3)
Голи: M. Mehlem (24) — Р. Госенс (4), Р. Госенс (34), Кевін Беренс (39), Д. Доехі (65)

Попередження: Бренден Ааронсон (5), Бренден Ааронсон (21), M. Mehlem (34), B. М. Ману (44)

Огляд матчу Дармштадт — Уніон:

У захопливому матчі Бундесліги «СВ Дармштадт 98» зустрівся з берлінським «Уніоном» на стадіоні «Мерк Штадіон ам Бьоленфалльтор». У грі було кілька захопливих моментів, але домінуючою силою виявився берлінський «Уніон», що призвело до рахунку 1:3 у перерві та 1:4 у фіналі. Із самого початку гри берлінський «Уніон» продемонстрував свою атакувальну міць, і вже на 4-й хвилині Р. Госенс вразив ворота суперника, забезпечивши команді першу перевагу. Однак ентузіазм «Уніон Берлін» швидко змінився обережністю: на 5-й хвилині Б. Ааронсон отримав жовту картку, а на 21-й хвилині — ще одну. На жаль для «Уніон Берлін», агресивна гра Ааронсона призвела до його вилучення з поля, бо на 21-й хвилині він отримав червону картку. Вже за кілька хвилин «СВ Дармштадт 98» скористався ситуацією, коли М. Мехлем на 24-й хвилині забив гол, скоротивши відставання до одного м’яча. Однак надалі «Уніон Берлін» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол Р. Госенса на 34-й хвилині, а потім блискуче завершивши його К. Беренсом на 39-й хвилині, і рахунок у перерві став 1:3 на користь «Уніон Берлін». На початку другого тайму обидві команди здійснили низку стратегічних змін.

На 46-й хвилині «СВ Дармштадт 98» випустив на поле К. Кларера і М. Хонсака, сподіваючись знайти спосіб повернутися в гру. З іншого боку, «Уніон Берлін» зробив потрійну заміну, випустивши на 64-й хвилині Дж. Сібатчеу, А. Лайдуні та С. Беккера, продемонструвавши на 46-й хвилині Дж. Беккера, продемонструвавши тим самим свою глибину й універсальність. «Уніон Берлін» продовжив вражаючу атаку, і на 65-й хвилині Д. Доехі вразив ворота суперника, ще більше збільшивши розрив між командами. SV Darmstadt 98 спробував переломити ситуацію, здійснивши заміни: на 67-й хвилині вийшли М. Магліка та О. Вільхельмссон, а потім Б. М. Ману та Ф. Стоїлькович. Однак Union Berlin зберіг контроль над грою і забезпечив собі перемогу, коли Ж. Руссільон замінив Р. Госенса на 84-й хвилині. П’ята й остання заміна забезпечила свіжі сили на полі та допомогла «Уніон Берліну» зберегти свою перевагу. Пролунав фінальний свисток, і «Уніон Берлін» відсвяткував заслужену перемогу над «СВ Дармштадт 98» з рахунком 1:4. Матч продемонстрував атакувальну майстерність берлінського «Уніона» і його вміння використовувати недоліки суперника. Загалом матч Бундесліги став захопливим видовищем, сповненим голами, картками та кількома стратегічними замінами. Обидві команди продемонстрували прагнення домогтися позитивного результату, але перемога залишилася за берлінським «Уніоном», а «СВ Дармштадт 98» повинен перебудуватися і проаналізувати свої дії для майбутніх матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Дармштадт, Уніон — РБ Лейпциг.