Кельн — Вольфсбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 18:34 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Вольфсбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Кельн - Вольфсбург - 1:2. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Вольфсбург - 1:2. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Кельн (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 1:2 (0:0)
Голи: Вальдшмідт (55) — Дж. Вінд (62), Дж. Вінд (73)

Предупредження: Адамян (49), V. Cerny (58), ЛМайер (79), Арнольд (89), C. Зезігер (90+4), Дж. Вінд (90)

Огляд матчу Кельн — Вольфсбург:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні RheinEnergieStadion ФК «Кольн» зустрівся з ФК «Вольфсбург». У перерві рахунок був 0:0, але в другому таймі гра пожвавилася: обидві команди забили по голу. У підсумку «Вольфсбург» вийшов переможцем із рахунком 2:1. На 27-й хвилині ФК «Кольн» зробив першу заміну: Д. Зельке був замінений на С. Адамяна. Ця заміна повинна була надати команді нових сил і розладнати оборону «Вольфсбурга». Однак тільки на 49-й хвилині сталася перша серйозна подія — жовта картка була показана гравцеві «Кольна» С. Адамяну. Остаточно глухий кут був перерваний на 55-й хвилині, коли гравець «Кольна» Л. Вальдшмідт забив неймовірний гол на радість уболівальникам господарів. Однак радість була недовгою, бо вже через три хвилини «Вольфсбург» швидко відповів на це голом. На 62-й хвилині «Вольфсбург» зробив дві заміни, ввівши в гру Ю. Герхардта та Н. Коута. Герхардта і Н. Коззу замість М. Арнольда і Р. Баку відповідно. Вони сподівалися, що свіжі сили дадуть їм перевагу і забезпечать перемогу.

ФК «Кольн» також зробив дві заміни: на 69-й хвилині замість М. Олесена і М. Фінкграфе з’явилися Е. Мартель і Р. Карстенсен. Однак «Вольфсбург» продовжував іти вперед, і на 73-й хвилині Я. Вінд завдав чергового удару. Вінд завдав чергового удару, вивівши свою команду вперед. На 77-й хвилині обидві команди здійснили чергові заміни: Д. Любичич був замінений на Л. Майну, а Ф. Кайнц — на Д. Гусейнбашича. Незважаючи на ці заміни, «Вольфсбург» зумів утримати свою перевагу. Під кінець зустрічі «Вольфсбург» отримав дві жовті картки поспіль. Л. Маєр був вилучений на 79-й хвилині, а М. Арнольд отримав попередження на 89-й хвилині. На 90-й хвилині жовту картку отримав Й. Вінд. Вінд, а незадовго до фінального свистка — К. Зезігер. В останні хвилини матчу «Вольфсбург» зробив п’яту й останню заміну — П. Віммер замінив Й. Камінскі. Камінські, сподіваючись довести гру до кінця і забезпечити собі перемогу. За рахунку 2:1 на користь «Вольфсбурга» матч виявився напруженим для обох команд. Незважаючи на ранню перевагу ФК «Кольн», вольфсбуржці завдяки своїй рішучості та чіткій грі в кінцівці зустрічі вибороли всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Кельн, Хоффенхайм — Вольфсбург.