Евертон — Вулверхемптон — 0:1. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 18:58 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Вулверхемптон — 0:1. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Вулверхемптон (Англія).

Эвертон - Вулверхэмптон - 0:1. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Вулверхэмптон - 0:1. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Вулверхемптон (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: Калайджич (87)

Попередження: Гомеш (29), Нельсон Семедо (40), Маріо Леміна (52), J. Брантвейт (53), Дж. Гарнер (63), Доусон (68), Черміті (90)

Огляд матчу Евертон — Вулверхемптон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Гудісон Парк», «Евертон» зустрівся з «Вулвз», обидві команди жадали такої необхідної перемоги. Матч був сповнений напружених моментів, але здебільшого характеризувався щільним і обережним підходом обох сторін. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. Перша помітна подія сталася на 29-й хвилині, коли гравець «вовків» Жоао Гомеш отримав жовту картку. Це задало тон грі, в якій обидві команди отримали кілька попереджень. На 40-й хвилині жовтою карткою був покараний і гравець «вовків» Нельсон Семедо. У першому таймі обидві команди показали чудову оборону, яка не дозволила забити жодного гола. На початку другого тайму «Вовки» зробили першу заміну: на 46-й хвилині замість Р. Аїт Нурі вийшов Хван Хі Чан. Незважаючи на зміни в складі, гра залишалася спокійною. Однак потім з’явилися нові жовті картки: М. Леміна — на 52-й хвилині, Дж. Брантвейт — на 53-й хвилині.

Обидві команди продовжили запеклу боротьбу в півзахисті, внаслідок чого Дж. Гарнера було попереджено на 63-й хвилині. Евертон спробував заволодіти перевагою, ввівши в гру Л. Доббіна замість Черміті на 66-й хвилині. Незабаром після цього гравець «вовків» К. Доусон отримав жовту картку на 68-й хвилині. По ходу гри «вовки» зробили другу заміну, замінивши Ф. Сільву на П. Сарабію на 74-й хвилині. Здавалося, що на 78-й хвилині «Евертон» нарешті вийшов із глухого кута, коли гол було скасовано через офсайд. На 85-й хвилині «Вулвз» зробили дві швидкі заміни: М. Кунья вийшов замість С. Калайджича, а Х. Буено — замість Тоті. Драматичний поворот у матчі стався на 87-й хвилині, коли «Вовки» забили гол у ворота С. Калайджича. Калайджича. Наприкінці матчу вболівальники «вовків» стали бурхливо радіти тому, що їхня команда вийшла вперед, а на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» Черміті, що ще більше поглибило невдоволення господарів поля. Евертон спробував врятувати очко, зробивши на останніх хвилинах дві заміни: А. Данжума замість Т. Кеннона та І. Гуйє замість М. Кіна. Однак для «Евертона» було вже надто пізно: пролунав фінальний свисток, який підтвердив перемогу «вовків» із рахунком 0:1. Цей запеклий матч Прем’єр-ліги продемонстрував стійкість і рішучість як «Евертона», так і «вовків». І хоча «Евертон» може почуватися скривдженим через не зарахований гол, саме «Вовки» взяли вирішальні три очки. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається вболівальникам своїми напруженими моментами і пізнім голом, і вони з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі цих талановитих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Евертон, Кр-л Пелас — Вулверхемптон.