Арсенал — Фулгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 19:02 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Фулгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Фулхем (Англія).

Арсенал - Фулхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Фулхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Арсенал (Лондон) — Фулхем (Англія) — 2:2 (0:1)
Голи: Б. Сака (70), Е. Нкетія (73) — Андреас Перейра (1), Жоао Палінья (87)

Попередження: R. Jimenez (19), Келвін Бессі (51), Лукіч (66), M. Rodak (75), М. Сілва (75), Артета (80), Келвін Бессі (83)

Огляд матчу Арсенал — Фулгем:

Нещодавно на стадіоні «Емірейтс» у напруженому поєдинку Прем’єр-ліги зійшлися «Арсенал» і «Фулгем». Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Фулхема» завдяки голу А. Перейри на 1-й хвилині. Ця невдача змусила «Арсенал» піти на перерву під тиском, проте на другий тайм «зброярі» вийшли з новими силами. Їхня рішучість принесла свої плоди на 70-й хвилині, коли було призначено пенальті. Б. Сака реалізував пенальті, зрівнявши рахунок і вселивши надію у вболівальників «Арсеналу». Гра тривала в режимі боротьби на виснаження, обидві команди прагнули до переможного голу. На 73-й хвилині стадіон «Емірейтс» вибухнув від захвату, коли Е. Нкетіа знайшов крапку в сітці воріт і «Арсенал» повів у рахунку 2:1. Але «Фулгем» не здавався. Дж. Палхінья, який вийшов з лави запасних, забив пізній гол на 87-й хвилині, залишивши «фулгемівців» приголомшеними. Матч так і закінчився внічию 2:2, жодна з команд не змогла знайти переможця в останні хвилини. Кілька карток протягом усієї гри додавали драматизму на полі. На 19-й хвилині жовту картку за «Фулгем» отримав Р. Хіменес, а на 51-й хвилині — К. Бассі. На 66-й хвилині до свого партнера по команді приєднався С. Лукіч.

У складі «Арсеналу» попередження отримали М. Артета та М. Сільва на 80-й та 75-й хвилинах відповідно. Наприкінці гри ситуація для «Фулхема» почала погіршуватися, коли на 83-й хвилині Бассі отримав другу жовту картку, внаслідок чого його вилучили. У результаті «Фулгем» залишився вдесятьох до кінця матчу. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід зустрічі. На початку другого тайму «Арсенал» ввів у гру Л. Троссарда і Т. Парті, а потім К. Хаверца і М. Одегаарда. Фулгем відповів своїми замінами: А. Перейра змінив Т. Кейрні, а Х. Вілсон і С. Лукіч були замінені на А. Траоре і Х. Ріда відповідно. В останні хвилини гри Фулхем зробив ще дві заміни: Х. Рід і Т. Адарабіойо замінили Х. Вілсона і Ж. Палхінью. «Арсенал» також ввів у гру Д. Райса і Габріеля Жезуса, щоб на останніх хвилинах вирвати перемогу. Загалом матч між «Арсеналом» і «Фулгемом» продемонстрував дух і рішучість обох команд. Нічия 2:2 стала справедливим відображенням інтенсивності та якості гри. Уболівальники на стадіоні «Емірейтс» стали свідками захопливої гри, яка запам’ятається голами, картками та червоною карткою, що переломила хід матчу на користь «Арсеналу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Ман.Юнайтед, Ман.Сіті — Фулхем.