Ман.Юнайтед — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 19:06 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Ман.Юнайтед - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:2 (1:2)
Голи: Еріксен (17), Casemiro (52), Bruno Fernandes (76) — Т. Авоні (2), Болі (4)

Попередження: Ор’є (44), Гіббс-Вайт (45+2), A. Wan-Bissaka (58), Ола Айна (62), Маркус Решфорд (82), André Onana (89), Куяте (90+6), Bruno Fernandes (90+6)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Ноттінгем Форест:

«Манчестер Юнайтед» здобув перемогу над «Ноттінгем Форест» у напруженому поєдинку Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Олд Траффорд». У захопливому поєдинку доля змінилася, і «Манчестер Юнайтед», відігравшись, вирвав перемогу з рахунком 3:2. «Ноттінгем Форест» не гаяв часу, щоб заявити про себе на полі: уже на другій хвилині гри вони вийшли вперед. Тайво Авонійі, скориставшись помилкою в обороні, переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив своїх уболівальників. Лише за дві хвилини гості подвоїли свою перевагу завдяки вдалому удару Віллі Болі. На початку матчу «Манчестер Юнайтед» був приголомшений і поступався у два м’ячі, що викликало занепокоєння вболівальників. По ходу першого тайму «Манчестер Юнайтед» почав повертати собі самовладання і доводити свою перевагу в грі. Крістіан Еріксен вийшов уперед і скоротив відставання господарів поля, відзначившись на 17-й хвилині. Ноттінгем Форест почав відчувати тиск, і їхнє розчарування проявилося в тому, що вони швидко отримали дві жовті картки. Перед самим свистком на перерву Серж Ор’є та Морган Гіббс-Вайт опинилися в суддівській книжці. У перерві «Манчестер Юнайтед» здійснив вирішальну заміну, випустивши замість Віктора Лінделофа Рафаеля Варана, щоб зміцнити оборону і знайти можливість повернутися в гру. Другий тайм розпочався з невпинних атак «Манчестер Юнайтед».

Завзятість принесла свої плоди на 52-й хвилині, коли Каземіро, на радість уболівальників, зрівняв рахунок. Ноттінгем Форест зробив спробу відігратися, випустивши на 57-й хвилині Скотта Маккенну замість Мусси Ніахате, сподіваючись, що свіжі сили в обороні допоможуть повернути контроль над грою. Однак їхні надії були швидко розвіяні, оскільки на 67-й хвилині Джошуа Ворролл отримав червону картку і залишився вдесятьох. Манчестер Юнайтед скористався цією можливістю і заробив пенальті на 76-й хвилині, який впевнено реалізував Бруно Фернандеш. Стадіон вибухнув від захвату: господарі поля здійснили приголомшливе повернення і вперше в матчі повели в рахунку. Обидві команди провели кілька пізніх замін, намагаючись домогтися успіху у вирішальні хвилини. Тайво Авонійі з «Форест» замінив Кріса Вуда, а Даніло і Андреас Еланга — один одного. Ближче до кінця матчу напруга в команді зросла, що призвело до нових вилучень. На останніх хвилинах матчу жовті картки отримали гравці «Манчестер Юнайтед» Мейсон Грінвуд і Бруно Фернандеш, а також гравець «Ноттінгем Форест» Шейху Куяте. У підсумку «Манчестер Юнайтед» здобув перемогу в драматичному поєдинку, заробивши три найважливіші очки в боротьбі за вихід у Прем’єр-лігу. Матч продемонстрував стійкість і бойовий дух господарів поля, а «Ноттінгем Форест» може пишатися своїми доблесними зусиллями, незважаючи на те, що в підсумку зазнав поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Ман.Юнайтед, Челсі — Ноттінгем Форест.