Фрозіноне — Аталанта — 2:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 21:32 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Аталанта — 2:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Аталанта (Бергамо).

Фрозиноне - Аталанта - 2:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Аталанта - 2:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Фрозіноне (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 2:1 (2:0)
Голи: А. Харруї (5), I. Monterisi (24) — Сапата (56)

Попередження: E. Barrenechea (29), Лукман (40), Мартен де Роон (45+4)

Огляд матчу Фрозіноне — Аталанта:

Фрозіноне — Аталанта: У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Беніто Стірпе» «Фрозіноне» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Аталантою». За рахунку 2:0 на користь «Фрозіноне» глядачі були на межі своїх можливостей, але наполегливі дії «Аталанти» в другому таймі забезпечили захоплюючу розв’язку матчу, і в підсумку рахунок став 2:1. Від самого початку зустрічі «Фрозіноне» продемонстрував свою майстерність в атаці, вийшовши вперед уже в перші п’ять хвилин. Блискучий удар А. Харруї з розвороту вгатив м’яч у сітку воріт, викликавши захват у глядачів. Перший гол надав «Фрозіноне» такий необхідний імпульс. По ходу матчу «Фрозіноне» продовжував домінувати над суперником. На 24-й хвилині І. Монтерізі, проявивши самовладання у штрафному майданчику, спокійно переправив м’яч повз воротаря «Аталанти», забезпечивши «Фрозіноне» перевагу у два м’ячі. Однак радість була на мить затьмарена, коли на 29-й хвилині за грубе порушення правил жовту картку отримав гравець «Фрозіноне» Е. Барренечеа. «Аталанта», вирішивши врятувати свою гордість, спробувала відігратися і стала домінувати на полі. На 40-й хвилині А. Лукман отримав жовту картку, що ще більше погіршило становище «Аталанти». Невдачі команди продовжилися, коли перед самою перервою з поля був вилучений і М. де Рун, що дозволило «Фрозіноне» зберегти перевагу перед перервою. Другий тайм розпочався з того, що «Аталанта» провела дві важливі заміни, намагаючись переломити хід гри. Д. Дзаппакоста і А. Лукман вийшли на поле, щоб надати команді сил і створити нові варіанти атаки.

Їхні зусилля були винагороджені на 56-й хвилині, коли Д. Сапата влучив у сітку воріт, скоротивши відставання «Аталанти». Фрозіноне, вирішивши не втрачати своєї переваги, здійснив першу заміну на 60-й хвилині, замінивши Л. Гаррітано на Х. Баеса, щоб додати солідності в півзахисті. «Аталанта», усвідомивши гостру потребу в голах, провела ще одну заміну на 68-й хвилині, замінивши Д. Сапату на Г. Скамакку в надії відігратися. У міру наближення матчу до кульмінації обидві команди провели чергові зміни у складах. На 74-й хвилині замість М. Брешіаніні вийшов гравець «Фрозіноне» Е. Барренечеа, який уже мав на своєму рахунку жовту картку. На 75-й хвилині «Аталанта» ввела в гру Б. Джимсіті, сподіваючись, що його оборонні якості забезпечать стабільність. Заключні 10 хвилин пройшли під знаком шквалу замін, коли обидві команди прагнули заволодіти перевагою. У складі «Аталанти» вийшли М. Руджері та М. Баккер, а у складі «Фрозіноне» — П. Шімінскі та М. Куні, які замінили відповідно А. Харруї та В. Чеддіру. У підсумку вирішальним фактором виявилася стійкість і рішучість «Фрозіноне», який утримав перевагу до фінального свистка. Перемога, здобута «Фрозіноне» над могутньою «Аталантою», безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах у сезоні Серії А. Обидві команди заслуговують на похвалу за те, що протягом усього матчу демонстрували свою майстерність і рішучість. Вболівальники «Фрозіноне» залишали стадіон із новим почуттям оптимізму, а «Аталанта» жалкуватиме про втрачені можливості та міркуватиме над тим, як повернутися до колишніх результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Фрозіноне, Аталанта — Монца.