Монца — Емполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 21:33 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) та ... Монца — Емполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) та Емполі (Італія).

Монца - Эмполи - 2:0. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Эмполи - 2:0. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Монца (Італія) — Емполі (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: А. Колпані (45), А. Колпані (53)

Предупредження: Т. Балданзі (1), Армандо Іззо (9), Хаас (90+5)

Огляд матчу Монца — Емполі:

«Монца» здобула перемогу над «Емполі» в захопливому матчі Серії А на стадіоні U-Power. У перерві рахунок був 1:0, і «Монца» домінувала в грі. У підсумку матч завершився впевненою перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Початок матчу був запальним, обидві команди прагнули домінувати. Уже на першій хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» Т. Бальданці, задавши тим самим тон жорсткій боротьбі. На 9-й хвилині жовту картку отримав А. Іццо з Монци, що підкреслило напруженість матчу. Однак на 45-й хвилині першим ударом відзначився А. Колпані. На перерву «Емполі» пішов із мінімальним відставанням у рахунку. На початку другого тайму «Емполі» зробив заміну.

М. Канчельєрі вийшов замість Дж. Фацціні, що дало змогу гостям надати атаці нових сил. Проте «Монца» продовжувала домінувати в матчі. На 53-й хвилині «Монца» збільшила свою перевагу, забивши черговий гол А. Колпані. Колпані. Його дубль дозволив «Монці» взяти гру під свій контроль. Емполі швидко здійснив дві заміни: Е. Г’язі замінив Н. Камб’яджі, а Л. Какаче поступився місцем Г. Пеццеллі. У той час як «Емполі» прагнув до перелому, оборона «Монци» тримала оборону, і на 70-й хвилині «Монца» зробила заміну. А. Іццо вийшов замість Д. Д’Амброзіо, а Дані Мота замінив М. Марича. Не бажаючи відступати, «Емполі» також зробив дві заміни на 73-й хвилині. Ф. Капуто був замінений на С. Шпенді, а Р. Марін вийшов замість Р. Пікколі. На 82-й хвилині «Монца» зробила останню заміну: замість П. Перейри вийшов С. Бірінделлі, а замість С. Віньято — Г. Капрарі. Активно застосовувалася управлінська тактика, обидві сторони шукали будь-яку перевагу, здатну змінити баланс гри на свою користь. Прагнучи зберегти перевагу і довести матч до кінця, «Монца» на 88-й хвилині замінила А. Колпані, а його місце зайняв В. Карбоні. Господарі поля продемонстрували свою тактичну майстерність, ефективно розпорядившись замінами і домігшись перемоги. Однак матч не закінчився без драми: на останніх хвилинах гри жовту картку отримав гравець «Емполі» Н. Хаас. Попри всі зусилля, «Емполі» не зміг переломити хід гри, і «Монца» відсвяткувала заслужену перемогу з рахунком 2:0. Матч продемонстрував домінування і тактичну майстерність «Монци», прикладом чого став запам’ятовується дубль А. Колпані. «Емполі» вів запеклу боротьбу, але так і не зміг прорвати оборону «Монци». Загалом, це був захопливий матч Серії А, який змусив уболівальників бути в напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Монца, Емполі — Ювентус.