Мілан — Торіно — 4:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 23:50 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Торіно — 4:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Торіно (Турин).

Милан - Торино - 4:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Торино - 4:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Мілан (Італія) — Торіно (Турин) — 4:1 (3:1)
Голи: Пулішич (33), Жиру (43), Ернандес (45+2), Жиру (65) — Перр Шурс (36)

Попередження: Іван Іліч (11), Ернандес (39), Ваня Мілінкович-Савич (57), Малік Тіо (70), Кароль Лінетті (89)

Огляд матчу Мілан — Торіно:

У захоплюючому поєдинку Серії А «Мілан» здобув впевнену перемогу над «Торіно» з рахунком 4:1 на «Стадіо Джузеппе Меацца». Матч проходив на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца», де господарі поля продемонстрували вражаючу гру від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з раннього попередження «Торіно»: на 11-й хвилині І. Іліч отримав жовту картку. Однак «Мілан» швидко скористався цією можливістю та взяв гру під свій контроль. Уже на 33-й хвилині Крістіан Пулішич вразив ворота суперника, подарувавши команді таку необхідну перевагу. Торіно, вирішивши вирівняти становище, швидко відповів своїм голом уже за три хвилини. П. Шурс зрівняв рахунок, вдихнувши нове життя в команду гостей. На 39-й хвилині, коли напруга на полі зросла, жовту картку отримав гравець «Мілана» Т. Ернандес. За мить до свистка на перерву у ворота «Мілана» було призначено пенальті після фолу з боку «Торіно». Олів’є Жиру не схибив і бездоганно реалізував пенальті, знову вивівши свою команду вперед. Перший тайм завершився голом Ернандеса на останніх хвилинах, і рахунок став 3:1 на користь «Мілана». У другому таймі «Торіно» спробував відігратися, але оборона «Мілана» витримала. У спробі переломити хід гри на 46-й хвилині І. Іліч був замінений на К. Лінетті. Лінетті.

На 57-й хвилині розчарування «Торіно» взяло гору: жовту картку отримав В. Мілінкович-Савич. На 59-й хвилині тренер «Торіно» вирішив зробити дві послідовні заміни, випустивши Р. Белланову та Н. Радоньїча і замінивши А. Санабрію та П. Пеллегрі. «Мілан» продовжував домінувати на полі, і на 65-й хвилині було призначено черговий пенальті. Жиру знову опинився на висоті і впевнено оформив свій дубль, збільшивши перевагу «Мілана» до 4:1. На 66-й хвилині тренер «Мілана» здійснив три заміни поспіль, випустивши на поле Р. Лофтуса-Чіка, Р. Леао і С. Чуквуезе, а також замінивши Ю. Мусу. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець господарів поля М. Тіав, що ще більше загострило обстановку. На 79-й хвилині «Мілан» здійснив четверту заміну: М. Тіав змінив С. К’яєра. Вирішивши зберегти перевагу, «Мілан» продовжував іти вперед, демонструючи свою майстерність в атаці. На 87-й хвилині тренер «Мілана» вирішив зробити останню заміну, замінивши А. Флоренці на Т. Ернандеса. На 89-й хвилині «Торіно», який намагався забити втішний гол, отримав жовту картку, що ще більше підкреслило їхнє розчарування. У підсумку матч завершився заслуженою перемогою «Мілана» над «Торіно» з рахунком 4:1. Команда продемонструвала свою силу і рішучість, залишивши вболівальників у захваті від своєї гри на стадіоні «Джузеппе Меацца».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Мілан, Торіно — Дженоа.