ПСЖ — Ланс — 3:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 00:00 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Ланс — 3:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ланс (Франція).

ПСЖ - Ланс - 3:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Ланс - 3:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

ПСЖ (Париж) — Ланс (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Асенсіо (45), Мбаппе (52), Мбаппе (90+1) — M. Guilavogui (90+5)

Попередження: Факундо Медіна (19), F. Haise (31), Ф. Сотока (42), Стейн Спірінгс (79), Д. Мачадо (82), Градіт (87)

Огляд матчу ПСЖ — Ланс:

У захоплюючому поєдинку Ліги 1 між командами «Парі Сен-Жермен» і «Ленс» на стадіоні «Парк де Пренс» господарі поля здобули переконливу перемогу з рахунком 3:1. Матч продемонстрував неймовірну майстерність і цілеспрямованість обох команд, а також кілька пам’ятних моментів і вирішальних замін. Перший тайм почався з упевненої гри «Ленса», який продемонстрував відмінну оборонну дисципліну. Однак перед самою перервою «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед. На 45-й хвилині М. Асенсіо забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. На початку другого тайму «Ленс» зробив дві важливі заміни, намагаючись переломити хід гри. С. Абдул Самед і П. Франковскі замінили С. Спірінгса та Ж. Леонгса. Спірінгса та Ж. Ле Кардиналя відповідно. Однак уже на 52-й хвилині «Парі Сен-Жермен» завдав нового удару. К. Мбаппе продемонстрував свої неймовірні таланти, забивши фантастичний гол і ще більше збільшивши перевагу своєї команди. На 58-й хвилині «Ленс» здійснив чергову заміну: А. Томассона замінив Е. Вахі, намагаючись надати атаці нової енергії. Гості були сповнені рішучості повернутися в гру, але їм не вдавалося протистояти сильній обороні «Парі Сен-Жермен». На 74-й хвилині «Ленс» зробив четверту заміну, замінивши А. Фульгіні на М. Гілавогі. Здавалося б, ця зміна складу мала надати грі гостей гостроти.

Однак жовта картка, отримана С. Спірінгсом на 79-й хвилині. Спірінгсом на 79-й хвилині, ще більше підірвала шанси «Ленса» на успіх. На 80-й хвилині, коли матч добігав кінця, «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну, замінивши О. Дембеле на Ф. Руїса. У «Ленса» на 82-й хвилині жовту картку отримав Д. Мачадо. На 83-й хвилині обидві команди зробили заміни: у «Ленса» замість Д. Кости вийшов А. Діуф, а у «Парі Сен-Жермена» замість Д. Перейри — Л. Ернандес. На останніх хвилинах гри «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну: на 86-й хвилині замість К. Солера вийшов В. Заїр-Емері. Тим часом у складі «Ленса» на 87-й хвилині за грубе порушення правил жовту картку отримав Ж. Градіт. Однак час для драми ще залишався, бо на 90-й хвилині К. Мбаппе забив ще один гол у ворота «Парі Сен-Жермен» і закріпив свою перемогу. Хоча «Ленсу» вдалося відігратися в компенсований час завдяки удару М. Гілавоги, це сталося надто пізно, щоб змінити результат матчу. З рахунком 3:1 «Парі Сен-Жермен» здобув заслужену перемогу. Матч між «Парі Сен-Жермен» і «Ленсом» став захоплюючим видовищем для глядачів на стадіоні «Парк де Пренс». Голи, жовті картки, вирішальні заміни — все це продемонструвало азарт і непередбачуваність, які роблять футбол таким захопливим видом спорту. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, але в підсумку перемогу здобув «Парі Сен-Жермен», ще більше зміцнивши свої позиції в гострій конкурентній боротьбі в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — ПСЖ, Монако — Ланс.